“Najlepsze jedzenie w Bytomiu !!”

Restauracja Villa Vienna
Nr 8 wśród 59 Restauracje (Bytom)
Opis: Szukasz smacznego miejsca na kulinarnej mapie Śląska? Restauracja Villa Vienna w Bytomiu Zaprasza. W naszej karcie znajdziesz dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie, ale także specjały kuchni austriackiej. Nad wszystkimi kulinarnymi arcydziełami w menu swą pieczę sprawuje niewątpliwie jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce – Roman Miś
Zrecenzowano 5 września 2019

Z racji mojej pracy w Bytomiu, jadłem już chyba w każdej restauracji w tym mieście (bo też w sumie nie ma ich za wiele). W tym budynku też już kiedyś byłem ze znajomymi, ale jak się dzisiaj dowiedziałem to było "za poprzedniego właściciela".. i musze przyznać że WIDAĆ ZMIANĘ ! Zjechałem tam dzisiaj ze znajomym bo przyciągnął nas wielki napis "Lunch", ale zdecydowałem się jednak zjeść z karty specjalność zakładu czyli: SZNYCLA i dawno się tak nie najadłem :) Sznycel potężny, a do tego ziemniaczki w occie zamieniłem na domowe frytki i sałateczkę. Polecam każdemu, kto jest na dużym głodzie bo jak dla mnie to najlepszy lokal w Bytomiu :)

Dziękujemy, mikolajs456

Zrecenzowano 1 września 2019

Villa Vienna to perła kulinarna na mapie Śląska. Każde z zamówionych dań nie było smaczne a WYBITNE! Tatar to poezja, mięsa oraz zupy najlepsze jakie w życiu jadłam. Widać że kucharz ma nie tylko serce do gotowania ale też niespotykany dar, który czyni każde danie niesamowitym przeżyciem. Wisienką na torcie jest przemiła obsługa oraz piękny i dopracowany w każdym szczególe wystrój. Polecam każdemu kto ceni sobie przepyszne dania i świetne wnętrza. Bedą wracać przy każdej okazji. Dziękuje za to niezapomniane przeżycie!

1  Dziękujemy, Daniela Ś
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Lokal odwiedziliśmy zachęceni opiniami z TripAdvisora. Nie zawiedliśmy się! Świetny klimat, miła obsługa, przepyszne dania i miła niespodzianka na zakończenie w postaci wybornej nalewki

1  Dziękujemy, Marta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: nicolewisniewski, Właściciel, Restauracja Villa ViennaOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Pani Marto, serdecznie dziękujemy za opinię i ocenę. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z pobytu w naszej restauracji :) pozdrawiamy!

- Restauracja Villa Vienna

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce z przemiłym personelem, urocza panią manager oraz pysznym jedzeniem „ dla każdego” - zarówno moja teściowa, która jest na permanentnej diecie, jak i mój syn i mąż, którzy kochają mięso oraz ja ceniąca dania kuchni austriackiej, każdy znalazł coś dla siebie!! Pięknie podane a przede wszystkim bardzo smaczne. Polecam i wrócimy tam nieraz

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Avicado
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny lokal, z zewnątrz niepozorny lecz wnętrze zachwyca secesyjnym wystrojem, przyjemnym dla oka lecz nie przytłaczającym potraw. Wszystko, co podano podczas Restaurant Weeka było bardzo smaczne i kiedy tylko rolada w klusce pojawi się w karcie na pewno wrócę. Całość wizerunku restauracji dopełnia bardzo sympatyczna i zorientowana w lokalnej gastronomii wlascicielka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, krzysztofb20

Restauracja Villa Vienna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Villa Vienna? Podziel się wrażeniami!