“Znacznie więcej niż restauracja”
Villa Vienna — recenzja

Villa Vienna
Nr 9 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Zrecenzowano 1 września 2019

Villa Vienna to perła kulinarna na mapie Śląska. Każde z zamówionych dań nie było smaczne a WYBITNE! Tatar to poezja, mięsa oraz zupy najlepsze jakie w życiu jadłam. Widać że kucharz ma nie tylko serce do gotowania ale też niespotykany dar, który czyni każde danie niesamowitym przeżyciem. Wisienką na torcie jest przemiła obsługa oraz piękny i dopracowany w każdym szczególe wystrój. Polecam każdemu kto ceni sobie przepyszne dania i świetne wnętrza. Bedą wracać przy każdej okazji. Dziękuje za to niezapomniane przeżycie!

1  Dziękujemy, Daniela Ś

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Lokal odwiedziliśmy zachęceni opiniami z TripAdvisora. Nie zawiedliśmy się! Świetny klimat, miła obsługa, przepyszne dania i miła niespodzianka na zakończenie w postaci wybornej nalewki

1  Dziękujemy, Marta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: nicolewisniewski, Właściciel, Villa ViennaOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Pani Marto, serdecznie dziękujemy za opinię i ocenę. Cieszymy się, że była Pani zadowolona z pobytu w naszej restauracji :) pozdrawiamy!

- Restauracja Villa Vienna

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce z przemiłym personelem, urocza panią manager oraz pysznym jedzeniem „ dla każdego” - zarówno moja teściowa, która jest na permanentnej diecie, jak i mój syn i mąż, którzy kochają mięso oraz ja ceniąca dania kuchni austriackiej, każdy znalazł coś dla siebie!! Pięknie podane a przede wszystkim bardzo smaczne. Polecam i wrócimy tam nieraz

1  Dziękujemy, Avicado
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny lokal, z zewnątrz niepozorny lecz wnętrze zachwyca secesyjnym wystrojem, przyjemnym dla oka lecz nie przytłaczającym potraw. Wszystko, co podano podczas Restaurant Weeka było bardzo smaczne i kiedy tylko rolada w klusce pojawi się w karcie na pewno wrócę. Całość wizerunku restauracji dopełnia bardzo sympatyczna i zorientowana w lokalnej gastronomii wlascicielka.

1  Dziękujemy, krzysztofb20
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z okazji festiwalu restaurant week ale również udało nam się spróbować innych dań. Bardzo smacznie i porcje dość solidne. Makaron z krewetkami dobrze zrobiony, zupy bardzo dobre, dania festiwalowe pięknie podane i również bardzo dobre. Jedynie ravioli mogłoby być bardziej al dente i poziom soli w potrawach niższy, żeby można lepiej docenić walory smakowe. Obsługa super. Wnętrze przepiękne, czyste i dopracowane w każdym szczególe.

Dziękujemy, DanusiaZabcia

Villa Vienna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Villa Vienna? Podziel się wrażeniami!