“Smaczny kebab”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Doner Kebab Merhaba
Nr 16 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, dobry kebab dużo mięsa . Bardzo miła obsługa i niewygórowana cena . Jeżeli ktoś chce szybko zjeść to polecam !:)

Dziękujemy, sebastianw303

Zrecenzowano 15 lutego 2019

W Bytomiu niema lepszego kebabu tylko tam .Pyszny kebab, świeże składniki, oryginalne sosy. Nic dodac nic ujac, jak na kebaba to tylko tam! Mniam mniam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Daniel S
Zrecenzowano 19 lutego 2017

Super kebab lepszego nie jadłem sorki pomyłka w Bystrej Śląskiej też polecam.Co do tego Baru to super sałatki ,fryki a mięsko aż palce lizać .

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, JarekUM
Zrecenzowano 28 października 2016

Pyszne jedzenie, po prostu kebab. Wystrój jest tani, ale za to jedzenie za tą cenę jest świetne. Ile razy jestem w Bytomiu na mieście to uderzam właśnie tam. Za trochę więcej niż dziesięć złotych można się najeść do syta, porcje bardzo duże. Mięso wysokiej jakości. Słowem polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Wal C
Zrecenzowano 14 września 2016

Korzystam z ich oferty od ponad 10 lat. "Testowałem" już większość kebabów w okolicy i od zawsze MERHABA jest na pierwszym miejscu i nie jest to kwestia moich kubków smakowych. Obsługa miła, żadnego oszukiwania w składnikach kebabów, mięso zawsze świeże. Plusem jest lokalizacja - ścisłe centrum, bogate menu oraz fakt, że można spokojnie usiąść i zjeść na miejscu. Nigdy po wizycie w Merhabie nie odczuwałem żadnych rewolucji żołądkowych a u konkurencji owszem. POLECAM

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, marcostrowski

Doner Kebab Merhaba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Doner Kebab Merhaba? Podziel się wrażeniami!