“Dobre wrażenie a jedzenie”
Mustang Restauracja — recenzja

Mustang Restauracja
Zamów online
Nr 23 wśród 58 Restauracje (Bytom)

Ładna restauracja zlokalizowana na uboczu z ciekawą kartą.
Jedzenie smaczne bardzo ładnie podane. Porcje wystarczające. Bardzo miłe i pomocne kelnerki.

Dziękujemy, DarioMatucci

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedzona już kilka razu, nie pozorna restauracja pośród domków jednorodzinnych. Jedzenie pyszne zaczynając od pysznych zup, dużych i sycących drugich dań na niesamowitych deserach kończąc. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Selene88sc
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z kolezankami ,goraco polecam fajny wystrój w stylu prowansalskim.Jedzonko pyszne ,deser rownierz. Napewno tam wrócimy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, sruszek
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To nasza wspólnie druga wizyta.
Restauracja jest jasna, klimatyczna i interesująca. Wystrój zachęca a patio urzeka-szczególnie mgiełka robiąca efekt tężni
Kelnerka niezwykle mila i konkretna! Od razu na nasze pytanie poleciła dwa dania, które po przejrzeniu menu zamówiliśmy - okazały sie strzalem w 10! Były takie jak chcieliśmy i Pani poleciła: lekkie, ciekawe i każde inne ❤️
Dania... wyśmienite! Buraczki glazurowane zjedlibyśmy w każdej ilości
Piwo Mustanger super! Lody - jednorozek - jak zwykle obłędne ‍♀️ Kawa-smaczna.

Szkoda, ze taka restauracja musi mieć w karcie menu pizze... bo myśle ze kucharza / kucharka naprawdę zna swój fach i niejedno mogliby upichcić!

Polecam tym, którzy potrafią docenić, ze innym się chce inaczej niż wszędzie i maja dobry pomysł

Jedyny minus to toalety-wymagają juz renowacji

I szacun dla kelnerek za bieganie po schodach do kuchni!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AgataN273
Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa. Jedzenie dobre. Robiliśmy tam chrzciny dziecka i jesteśmy zadowoleni. Kącik zabaw dla dzieci już trochę wybrakowany jeśli chodzi o zabawki. Ale przecież przychodzimy tam pojesc a nie żeby nasze dzieci się tam bawiły ☺

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Monika S

Mustang Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mustang Restauracja? Podziel się wrażeniami!