Hotel Arte(Brzeg)
64 USD
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (72 USD).

Lawendowy Ogrod(Brzeg)(Świetna cena!)
Zobacz ofertę
Hotel Antonio Conference(Skarbimierz Osiedle)
60 USD
  • Restauracja
Hotel Marta(Oława)
Hotel Sulisław(Grodków)
66 USD
Priceline
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Nowoczesny design i ergonomia tworzą wnętrze hotelu. Pokoje przestronne, czyste, gustownie urządzone. Przestrzenna restauracja. Urozmaicone śniadania, świeże produkty, świetna kawa! Miejsca parkingowe dostępne wokół hotelu. Fajne miejsce na pobyt biznesowy, ale też i weekendowy, rodzinny. Ciekawy koncept klubu muzycznego Strefa Muzyki i Pubu Sportowego, rozrywka na poziomie. Polecam!

• Data pobytu: luty 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartosz D, Dyrektor generalny, B Hotel Centrum BrzegOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2017

Szanowna Marto S,

Dziękuję za docenienie naszego obiektu i pozostawienie opinii.

Zachęcam do kolejnych przyjazdów.
Z szacunkiem,

Bartosz Dobrowolski - Dyrektor Generalny

Zrecenzowano 6 lutego 2017

Bardzo miły, profesjonalny i pomocny personel. Wysoka jakość obiektu, czystość. W hotelu bardzo fajny bar tematyczny, z boku Hotelu Klub Muzyczny - Strefa Muzyki - lokal na bardzo wysokim poziomie z dobrą muzyką klubową - absolutnie nie zakłóca ciszy w Hotelu. Wygodny parking w cenie pobytu, blisko galerii handlowej i Miejskiego Ośrodka
Sportu i Rekreacji. Bardzo dobre śniadanie składające się z wielu, świeżych produktów, dobra kawa. To samo dotyczy obiadów i deserów.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje standardowe przestronne i wygodnie urządzone, wyższe kategorie większe.
  • Data pobytu: luty 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, annjaku
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartosz D, General Manager, B Hotel Centrum BrzegOdpowiedź udzielona 7 lutego 2017

Szanowna Annjaku,

Bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu i podzielenie się swoją opinią. Jestem bardzo wdzięczny za miłe słowa i ciesze się, że zarówno hotel jak i nasz klub muzyczny spełniły Pani oczekiwania.

Z wyrazami szacunku,
Bartosz Dobrowolski - Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 6 grudnia 2016

Hotel w ramach centrum handlowego, ale z odrębnym wejściem. Niestety recepcja otwarta na bar/pizzerię. Hałasy z lokalu przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu recepcji. Recepcjonistka z małym doświadczeniem skupiona przede wszystkim na pobraniu opłaty i wystawieniu faktury, niż na tym, czy gość jest zmęczony po podróży i chciałby się udać na wypoczynek.
Wjazd do hotelu słabo oznakowany. Mały parking przed hotelem, przy ulicy. Więcej miejsca z tyłu, ale brak parkingu strzeżonego lub chociaż dozorowanego.
Pokoje czyste, łóżko wygodne. W łazience kabina w miarę duża, ale woda z niej wypływa do łazienki.
Śniadanie w restauracji - mieszane odczucia. Z jednej strony być może na starcie bogaty wybór, ale trochę później już widać pustki na półmiskach. I cała jedna osoba do obsługi.
Standard solidne 3 gwiazdki, ta czwarta to chyba tylko w odniesieniu do lokalnej konkurencji.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Jerzy M

Szanowny Jerzy M,

Dziękuję za skorzystanie z oferty naszego hotelu i pozostawienie recenzji.
Faktycznie nasz bar sportowy STREFA cieszy się ogromną popularnością wśród gości hotelowych i mieszkańców miasta, a atmosfera czasami była słyszalna w lobby recepcyjnym. Od niedawna powstała ściana oddzielająca bar od lobby, która zapewni stosowną ciszę dla gości meldujących się w recpecji.

Z wyrazami szacunku,
Bartosz Dobrowolski - Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 7 listopada 2016

Generalnie standard zachowany, w miarę cicho, ładny design pokoju. Sniadanie standardowe, bez rewelacji. Mala siłownia plus za bieżnię. Bardzo dobra lokalizacja - w samym centrum. Hotel typowo biznesowy.

• Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, borysek999
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartosz D, Dyrektor generalny, B Hotel Centrum BrzegOdpowiedź udzielona 29 listopada 2016

Drogi borysek999,

Dziękuję za pozostawienie recenzji naszego hotelu. Opinie naszych Gości są nam bardzo potrzebne aby jeszcze bardziej podnosić jakość świadczonych usług.

Z szacunkiem,

Bartosz Dobrowolski
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano 4 listopada 2016

Na wstępie zaznaczę, iż recenzja dotyczyć będzie restauracji.
Miałem przyjemność odwiedzić to miejsce w ciągu roku. I muszę przyznać, iż restauracja jest świetna. Jednak od początku. Wystrój nowoczesny i elegancki. Obsługa bardzo miła! Menu nie jest zbyt rozbudowane - kilka pozycji. Ja osobiście uważam to za wielki plus, gdyż oznacza to (moim zdaniem), że potrawy są "dopieszczane" przed wydaniem.
W tym przypadku moja teza się zgadza, gdyż czegokolwiek bym nie zamówił zawsze było bardzo smaczne. Zawsze zamawiałem coś innego. I zawsze danie, które otrzymałem było bardzo dobre! Teraz minusy, porcje nie są zbyt duże. No i cena... dosyć wygórowana,,,
Warto jednak czasem sobie pozwolić na przyjemność i trochę zaszaleć

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, ml1389

Szanowny ml1389,

Bardzo dziękuję za docenienie naszej kuchni. Od 20 października mamy nowego Szefa Kuchni, który co dwa miesiące będzie wprowadzał nową kartę menu - adekwatną do pory roku i dostępności wysublimowanych produktów.

Już teraz zapraszam na nową kartę, która ukaże się w połowie stycznia 2017 roku.

Serdecznie pozdrawiam,

Bartosz Dobrowolski