“Nie, nie i jeszcze raz nie!”

Solniczka lunch bar & cafe
Zamów online
Nr 7 wśród 31 Restauracje (Bochnia)
Opis: Solniczka Lunch bar & Cafe zaprasza na czeskie piwa, wina włoskie, słowackie i macedońskie, koktajle alkoholowe, dania mięsne, gnocchi, risotto, burgery, gofry, lody. Mamy przyjemny ogródek oraz stoliki wewnątrz. Zapraszamy!

To jest anty reklama. Nie przychodzcie tu, będzie więcej dla nas :-) Deserów też nie bierzcie. Po co macie zjeść tanio i smacznie. Przed zwiedzaniem Kopalni, miejsce obowiązkowe.

Dziękujemy, marcina243

Trafiliśmy przypadkiem kierując się dobrymi opiniami na tripie. Nie zawiedliśmy się. Zamówiliśmy danie dnia w skład, którego wchodziła zupa warzywna oraz bryzol z wagetsami i ogórkiem kiszonym. Porcje duże, bardzo smaczne, dobrze doprawione. A to wszystko w bardzo przystępnej cenie
Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani

Dziękujemy, W7440OWmm
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne i świeże jedzenie oraz smaczna kawka z ciasteczkiem! Na dodatek przemiła obsługa Jest gdzie zaparkować, całkiem spory wybór dań oraz napojów a ceny też przystępne. Gorąco polecamy!

Dziękujemy, SoniaS2438
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NAATTA, Właściciel, Solniczka lunch bar & cafeOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy, miło nam było Państwa gościć. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale utrzymany lokal. Dania smaczne jak u mamy. Polecam każdemu odwiedzajacemu ten lokal. Pozdrawiam obsługę.

Dziękujemy, Piotr P

Cała załoga Solniczki dziękuje serdecznie! Pozdrawiamy!!

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy Solniczkę weekendowo, przy okazji zwiedzania Kopalni Soli. Sympatyczne miejsce na obiad. Menu urozmaicone w dobrej cenie. Smaczne jedzenie, spore porcje i miła obsługa. Polecam.

Dziękujemy, shogunka

Serdecznie dziękujemy za tak pochlebną opinię. Mamy nadzieję że odwiedzą Państwo Bochnię i Solniczkę jeszcze nie raz :)

Solniczka lunch bar & cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bochnia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Solniczka lunch bar & cafe? Podziel się wrażeniami!