“Szybki obiad ”

Zielona Krowa Restauracja
Nr 15 wśród 149 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Jedząc u nas masz gwarancję, że dostarczasz swojemu ciału najlepszych, świeżych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych składników. W naszym menu znajdziecie również potrawy wegetariańskie. Receptury naszych dań opracowujemy pod kontrolą dietetyka. Jeśli lubisz smacznie i zdrowo zjeść Zielona Krowa to miejsce stworzone dla ciebie.
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja (?) mieści się w galerii handlowej sfera i wyglada jak zwykły foodcourtowy lokal z kilkoma stolikami, dookoła ludzie z zakupami itd. Trzeba się z tym liczyć. Wystrój trochę tandetny (np. Fototapeta imitująca drewno), ale fajny pomysł z kuchnia za szyba.
Do meritum:
Obsługa uprzejma, podchodzi do stolików.
Burger dobry, mięso jest smaczne, świeże ( z ekologicznej hodowli o czym informuje wielki certyfikat przy kasie) i dobrze przygotowane. Bułka niestety smakowala mi trochę jak te z marketu. Sałatka Ok, dużo składników. Pyszna lemoniada borowkowa!
Wszystko podane w ciekawy sposób na drewnianej tacy.
W sumie ok. 30 zł za dobry, szybki, i przynajmniej wg właścicieli zdrowy obiad.
Z czystym sumieniem polecam

Dziękujemy, Piotrek L

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Na szybki późny obiad namówiła mnie koleżanka, poszłyśmy z dziećmi. Lokal wygląda przeciętnie, jak wiele fast food'ów w Sferze, jednak jedzenie bardzo mnie zaskoczyło! Wszystko było świeże, pachnące, bardzo dobrze doprawione. Mój 12 letni syn wychwalając zjadł całą sałatkę Cesar chwaląc sos miodowo-musztardowy. Do tego pyszna malinowa lemoniada! Gorąco polecam na szybki lunch. Nie sądziłam, że wśród wszystkich fast foodów Sfery jest taka perełka!

Dziękujemy, katarzyna9
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nic sie nie leje. Pyszna wołowina, inna niz wszedzie. Sosy i cala reszta robione przez nich.
Mocno polecam bo to jest lepsze niz wszędzie!

Dziękujemy, Paweł L
Zrecenzowano 3 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Poniedziałkowe śniadanie w formie burgera z bekonem i frytek, burger idealny, najlepszy jaki jedliśmy w Bielsku a trochę spróbowaliśmy. Mimo ceny o parę złotych wyższej niż gdzie indziej, poziom też o parę stopni wyższy. Frytki w kształcie łódek pachnące świeżym olejem. Herbata wysokiej jakości w materiałowych woreczkach. Klasa. Polecam każdemu na mniejszy lub większy głód po porcje na prawdę dobrze wyważone.

Dziękujemy, Adrian G
Zrecenzowano 15 maja 2017

Początkowo nie chciałem się tam wybierać, jednak namówiła mnie partnerka... Ależ się z tego powodu później cieszyłem ^^

Zamówiłem sobie Burgera - z bekonem i serem - tradycyjny, jednak nazwy z menu nie pamiętam. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony bułką, ponieważ bułka w burgerze była mega smaczna! Mięciutka i świeżutka - takiej oczekuję i życzę sobie zawsze!

Na plus również obsługa - otrzymaliśmy szybko i sprawnie zamówienie a że byliśmy z małym dzieciątkiem to było to dość istotne.

Ponadto, że my cudów nigdy nie wymagamy, jedna rzecz nie dawała mi spokoju:
- lokal serwuje zdrowe jedzenie i tak też się promuje, dlatego moje pytanie - po co w napojach Coca-Cola? Kompletnie to nie pasuje i całkowicie gryzie się z koncepcją samego lokalu!

Jednak to pytanie do właścicieli - ja z czystym sumieniem mogę polecić!

Dziękujemy, Seweryn J

Zielona Krowa Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zielona Krowa Restauracja? Podziel się wrażeniami!