“Siostry & Szwagry”

Amici Restaurant & Bistro
Nr 1 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Amici Bistro to miejsce stworzone by cieszyć się najlepszymi smakami w gronie przyjaciół. Szefem kuchni jest Mateusz Kręcina- uczestnik V edycji TOP CHEF.
Zrecenzowano 6 września 2019

Była to nasza pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia!!!! Jedzenie pyszne, poezja dla podniebienia!!! Świeżość smaku, sposób podania pierwsza klasa. Obsługa na 5+. Pan kelner mega profesjonalizm!!! Wrócimy bez dwóch zdań! Polecamy kaczkę, żeberko i steka i obowiązkowo deser tarta krem brulee ;) „szapoba” ;) dla kucharzy!

Dziękujemy, dorota_ochnio

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moja ulubiona restauracja w Bielsku-Białej! Zawsze pyszne i świeże jedzenie, zaskakujące połączenia smaków... uwielbiam to miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i romantyczna kolacje. Amici nigdy nie zawodzi!

Dziękujemy, agnieszkas159
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Amici wybieraliśmy się nie raz, ale w końcu spontanicznie się udało. Rezerwacja miejsca telefoniczna, już przez telefon bardzo miły Pan. W restauracji nie ma problemu poruszania się z wózkiem dziecięcym. Obsługa bardzo sympatyczna znająca doskonale menu. To co na talerzach... istne niebo w gębie! Ceny adekwatne do smaku i porcji. Smaki których nie znajdziecie w zwykłych karczmach czy restauracjach.. polecam !

Dziękujemy, Monika A
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wszystko bardzo smaczne. Krewetki -petarda. Restauracja na europejskim poziomie. Zdecydowanie polecam!!!

2  Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na wysokim poziomie. Obsługa znała wszystkie swoje dania i idealnie je opisują, a lody które są robione na oczach goście są rewelacyjne.

Termin wizyty: marzec 2019
3  Dziękujemy, 209marekf

Amici Restaurant & Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Amici Restaurant & Bistro? Podziel się wrażeniami!