“Super.”

Amici Restaurant & Bistro
Nr 1 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Amici Bistro to miejsce stworzone by cieszyć się najlepszymi smakami w gronie przyjaciół. Szefem kuchni jest Mateusz Kręcina- uczestnik V edycji TOP CHEF.
Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Zasłużone pierwsze miejsce wśród ponad 100 restauracji w okolicy. Tatar i tagliatelle przepyszne. Polecam.

1  Dziękujemy, lukasz_widenka

Zrecenzowano 19 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybierając restauracje spodziewałem się, że zjemy smacznie i miło spędzimy wieczór. Ale to co zastaliśmy nas zaskoczyło. Wybraliśmy rożne dania: świetny tatar, pyszne risotto, smaczne wino zaproponowane przez kelnera. Nic dodać, nic ująć. Na pewno wrócimy bo kuchnia jest genialna a obsługa w punkt. Elegancka, profesjonalna i zawsze tam gdzie powinna być. Dziękujemy bardzo ze przemiły wieczór !

P.S No i ten deser ....!

3  Dziękujemy, Michał O
Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy BB jedynie na jeden dzień i nie spodziewaliśmy się odkryć tak fantastycznej restauracji. Wystrój raczej niepozorny, ale za to jedzenie ściąga czapki z głów. Krewetki w tempurze piwnej na sałacie z truskawkami i sosem mamgo na przstawkę były wyjątkowo lekkie i chrupiące (zwykle unikam tempury, bo tłusto). Późnoej morszczuk (chyba tak) australijski na fenomenalnym risotto z cukinią i truflami. Niebo w gębie! Była też sałata z łososiem, bardzo smaczna i super świeża. Na deser kula z owocowym musem z dodatkiem czarnego bzu. Jakaś ekstaza. Poezja. Świetnie dobrane wino i bardzo kulturalny i kompetentny kelner, wszystko to sprawia, że aż chce się wrócić do Bielska :) polecam!

2  Dziękujemy, GabrielaMaj
Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Mam mieszane uczucia pisząc tę recenzję - jedzenie bardzo dobre, fachowa obsługa, ale ... nie czułam się tam komfortowo.Ceny wysokie jak na ten stadard i lokalizację, klimat "napuszony". Porcje nie są równe - możesz otrzymać wielgachny talerz z żeberkami i jednocześnie mini królika. Ale smak potraw - bez zarzutu!

1  Dziękujemy, xyxyn
Zrecenzowano 4 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

No Kochani jesli chcecie zobaczyc jak powinna wygladac profesjonalna obsluga klienta na najwyzszym poziomie jesli chcecie sprobowac niesamowicie pysznych dan przenies sie choc na chwile na inny kulinarny swiat gdzie swiezosc pomyslowosc i ogromny talent szefow kuchni kroluje to tylko Amici! Kaczka mistrzostwo, stek mistrzostwo, deser Kula bajecznie pyszny. Szczerze z czystym sumieniem Amici Numer jeden w Bielsku. No Panie Wlascicielu Kelner Adam i szefowie Kuchni.Prosze o nich dbac bo dzieki nim ta cudownie pysznia i niesamowicie idealna restauracja na dlugo zostanie numerem Jeden:) Amici jest jak Stoch a inni jak Freitag Polecam!!!!!

2  Dziękujemy, Przemektal

Amici Restaurant & Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Amici Restaurant & Bistro? Podziel się wrażeniami!