“ZF party”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Get food delivered
Nr 2 wśród 188 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 27 września 2019

Wspaniałe burgery i dobre piwo, świetnie się bawiliśmy w bardzo przytulnym lokalu. Bardzo kameralnie
i przytulnie :)

Dziękujemy, Kamil J

Zrecenzowano 27 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza obsługa i doskonałe jedzenie ;) Miejsce bardzo klimatyczne, a zarazem pełne życia. Polecam! :D

Dziękujemy, magdalB725HX
Zrecenzowano 27 września 2019

Pyszne i pięknie podane jedzenie. Miła obsługa i niepowtarzalny klimat tego miejsca sprawia że zawsze chętnie wracam. Polecam z całego serca najlepsze burgery w Bielsku

Dziękujemy, Juusttti
Zrecenzowano 27 września 2019

Rewelacyjne żeberko, idealnie przygotowane, rozpływające się w ustach. Ogromna porcja (gdyby była o połowę mniejsza, nadal byłaby spora ). Pyszna lemoniada i przemiła obsługa! Strzał w dziesiątkę, na pewno wrócę ze znajomymi.

Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano 27 września 2019

Bardzo klimatyczne miejsce,piękny wystrój, dobre burgery i jeszcze lepsze prosecco, super atmosfera, polecam każdemu z całego serca

Dziękujemy, BarbaraK2965

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!