Bielsko-Biała

“Celny żuraw”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Pyszne i pięknie podane jedzenie. Miła obsługa i niepowtarzalny klimat tego miejsca sprawia że zawsze chętnie wracam. Polecam z całego serca najlepsze burgery w Bielsku

Dziękujemy, Juusttti

Rewelacyjne żeberko, idealnie przygotowane, rozpływające się w ustach. Ogromna porcja (gdyby była o połowę mniejsza, nadal byłaby spora ). Pyszna lemoniada i przemiła obsługa! Strzał w dziesiątkę, na pewno wrócę ze znajomymi.

Dziękujemy, Ela K

Bardzo klimatyczne miejsce,piękny wystrój, dobre burgery i jeszcze lepsze prosecco, super atmosfera, polecam każdemu z całego serca

Dziękujemy, BarbaraK2965

Naprawdę super klimat, stylowo i nowocześnie, jak dążenie pyszne, miła atmosfera, idzie się nieźle odprężyć i miło spędzić czas. Polecam :-)

Dziękujemy, Seerengie

Super miejsce! Bardzo dobre i świeże jedzonko. Polecam burgery! Pyszne lemoniady i różne gatunki lanego piwka.

Dziękujemy, madlen1105

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!