“Super miejsce”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 3 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Naprawdę super klimat, stylowo i nowocześnie, jak dążenie pyszne, miła atmosfera, idzie się nieźle odprężyć i miło spędzić czas. Polecam :-)

Dziękujemy, Seerengie

Super miejsce! Bardzo dobre i świeże jedzonko. Polecam burgery! Pyszne lemoniady i różne gatunki lanego piwka.

Dziękujemy, madlen1105

Niesamowite i klimatyczne miejsce, jedyne w swoim rodzaju. Jedzenie pyszne, spory wybór i wspaniała obsługa. Idealne miejsce na spotkanie we dwójkę oraz ze znajomymi.

Dziękujemy, Paweł K

Mega klimatyczne miejsce, super obsługa i pyszne jedzenie. Idealny dla wegan Burger Vege Raj! Polecam

Dziękujemy, AniaZ458

Super miejsce! Klimacik, dobre piwko i pyszne jedzenie! Nie wygórowane ceny, dużo miejsca, przestronnie, fajnie dla większych ekip. Polecam!

Dziękujemy, 510agatam

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!