“Genialne miejsce”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 3 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Świetne miejsce na szybkie papu, dzięki temu że lokal jest położony kilkanaście metrów od rynku nie jest przepełniony a jakością I smakiem oferowanego jedzenia przebija kłującą konkurencję z rynku.

Dziękujemy, 103micha_g

Przyszliśmy na śniadanie. Nie zawiedlismy się. Wszystko świeże, smaczne i przystępne cenowo. Przemiła obsługa i cudowna herbata z mango z lokalnej herbaciarni- to się chwali. Polecam

Dziękujemy, N9287NNbarbarab

Super miejsce na spotkania ze znajomymi. Pyszne jedzenie. Piękny ogródek. Można przyjść z pieskiem. Przemiła obsługa. Polecam lemoniade z chilli

Dziękujemy, Grzelczyk

Jeden z najlepszych lokali na rynku. Pyszne jedzenie, szeroki wybór piw, wyśmienita cytrynówka domowej roboty.
Polecam ja, Grzegorz.

Dziękujemy, Zablo88

Bardzo dobre jedzenie, wyjątkowa atmosfera, miła obsługa. Jeden z lepszych lokalów w Bielsku Białej.

Dziękujemy, dominikr9999

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!