“Castorama bielsko”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 3 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 9 września 2019

Witam, super obsługa, bardzo dobry alkohol i jedzenie, wszystko przebiegło znakomicie każdy był bardzo zadowolony. :)

Dziękujemy, Szymon S

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne ,wystrój w srodku klimatycznty.Serdecznie polecam ,na pewno wróce tutaj:))!!

Dziękujemy, lkzk2019
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały klimat i cudowny wystrój oraz pyszne burgery i duży wybór piw. Nigdy się nie zawiodłam oraz nigdy nie przestane odwiedzać!

1  Dziękujemy, aleksandran320
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna knajpa, mega klimat! Każdy znajdzie coś dla siebie, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa. Polecam, polecam, polecam!

Dziękujemy, klaudiapakula
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) burger pyszny, lemoniada bardzo dobra i zawsze miła obsluga. Polecam!

Dziękujemy, Marcin0220

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!