“Cudownie”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały klimat i cudowny wystrój oraz pyszne burgery i duży wybór piw. Nigdy się nie zawiodłam oraz nigdy nie przestane odwiedzać!

1  Dziękujemy, aleksandran320

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna knajpa, mega klimat! Każdy znajdzie coś dla siebie, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa. Polecam, polecam, polecam!

Dziękujemy, klaudiapakula
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) burger pyszny, lemoniada bardzo dobra i zawsze miła obsluga. Polecam!

Dziękujemy, Marcin0220
Zrecenzowano 7 września 2019

Wspaniały klimat. Kuchnia pyszna Obsługa na miła pomocna i cierpliwa. chętnie będę wracała to kolejny raz ze znajomymi. Polecam.

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 7 września 2019

Nietypowe dania, przytulny wystrój, fajny klimat, młoda i uśmiechnięta obsługa. Na pewno polecę znajomym :)

Dziękujemy, Sightseer478041

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!