Bielsko-Biała

“dobry wybór”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 7 września 2019

Nietypowe dania, przytulny wystrój, fajny klimat, młoda i uśmiechnięta obsługa. Na pewno polecę znajomym :)

Dziękujemy, Sightseer478041

Zrecenzowano 6 września 2019

Świetny kurczak mango - pysznie i nieszablonowe. Lokal na 6, obsługa na najwyższym poziomie. Przystępnie cenowo. Polecam!!!

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 6 września 2019

Najlepsze jedzenie!
Cudowna obsługa!
Uroczy klimat!
Dobre piwo!
Po prostu wszystko, czego trzeba by miło spędzać czas!

Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano 5 września 2019

Zawsze kiedy mamy okazję spotkać się z moją przyjaciółką w Bielsku wybieramy to miejsce. Świetne jedzenie i jeszcze lepsze drinki! A obsługa zawsze miła i uśmiechnięta! Polecam!

Dziękujemy, Asia K
Zrecenzowano 5 września 2019

Niezwykła przygoda z piciem alkoholu na Celnej 10 zaczęła się wiele miesięcy temu. Dlatego gdy przyjechała do nas z wymiany Chinka to nie mieliśmy problemu z podjęciem decyzji, gdzie ją zabrać. Wybór padł na Celną 10!! Można tu wybrać z lodówki pyszne piwo kraftowe i zagryźć smacznym jedzonkiem. Z całego serca polecamy.

Dziękujemy, bartus018

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!