“Pyszne śniadanko”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 3 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 4 września 2019

Cudowna obsługa a do tego pyszna kawa i śniadania ❤️ Bardzo polecam na dobre rozpoczęcie dnia ☺️ Napewno wpadniemy na kolejne śniadanie !

Dziękujemy, 562olla

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo polecam to miejsce ! Pyszne jedzenie, miła obsługa Ceny adekwatne do jakości posiłków. Idealna lokalizacja w centrum Bielska Białej niedaleko starej rynku, bezproblemowy dojazd.

Dziękujemy, Ewelina K
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedzenie i stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Obsługa również bardzo miła. Podobalo nam się, polecamy.

Dziękujemy, Przecinek234
Zrecenzowano 3 września 2019

Super miejsce, bardzo klimatycznie. Jedzenie smaczne, szybko podane, ceny przystępne, uprzejma obsługa.

Dziękujemy, olga_nabielec
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna knajpa, miła obsługa, pyszne burgery. Polecam wypady ze znajomymi w ciepłe letnie wieczory przy kuflu różnorodnych lokalnych piw

Dziękujemy, 261szymonb

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!