Bielsko-Biała

“Jedzonko”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 3 września 2019

Jedzenie i stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Obsługa również bardzo miła. Podobalo nam się, polecamy.

Dziękujemy, Przecinek234

Zrecenzowano 3 września 2019

Super miejsce, bardzo klimatycznie. Jedzenie smaczne, szybko podane, ceny przystępne, uprzejma obsługa.

Dziękujemy, olga_nabielec
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna knajpa, miła obsługa, pyszne burgery. Polecam wypady ze znajomymi w ciepłe letnie wieczory przy kuflu różnorodnych lokalnych piw

Dziękujemy, 261szymonb
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Celną odwiedzam nie pierwszy i nie ostatni raz :D Jedzenie za każdym razem wyśmienite. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, Emilo0
Zrecenzowano 1 września 2019

Milo soedzony czas, swiefna profesjonalna obsluga. Nie pierwsza wizyta w tym lokalu a kazde danie wspaniale. Polecam 10/10

Dziękujemy, Mati316

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!