“Celnie”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 3 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 1 września 2019

Milo soedzony czas, swiefna profesjonalna obsluga. Nie pierwsza wizyta w tym lokalu a kazde danie wspaniale. Polecam 10/10

Dziękujemy, Mati316

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Bielsku. Nowoczesny wystrój oraz bardzo pomysłowe podanie dań. Duży wybór piw. Bardzo mila obsluga. Świetne miejsce aby wypocząć po długiej wycieczce rowerowej.

Dziękujemy, 583zuzannam
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Piwo przednie, burgery doskonałe i do tego świetna obsługa. Polecam ten lokal, jeden z najlepszych w Bielsku :)

Dziękujemy, vldn33
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Burger w sztos. Wołowina rwana jak u mamy. Pozdrawiam... I do tego ta cytrynowka... Wchodzi jak ulał. W sam raz na imprezę ze znajomymi... pozdrawiam... alirow

Dziękujemy, Alirow
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobre ziemniaki z mięsem mielonym serem i sosem czosnkowym. Takie pyszne że zjadłam nim zdążyłam zrobić zdjęcie :)

Dziękujemy, Agnieszka Z

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!