Bielsko-Biała

“Świetny lokal”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Piwo przednie, burgery doskonałe i do tego świetna obsługa. Polecam ten lokal, jeden z najlepszych w Bielsku :)

Dziękujemy, vldn33

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Burger w sztos. Wołowina rwana jak u mamy. Pozdrawiam... I do tego ta cytrynowka... Wchodzi jak ulał. W sam raz na imprezę ze znajomymi... pozdrawiam... alirow

Dziękujemy, Alirow
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo dobre ziemniaki z mięsem mielonym serem i sosem czosnkowym. Takie pyszne że zjadłam nim zdążyłam zrobić zdjęcie :)

Dziękujemy, Agnieszka Z
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Duży wybór ... napojów imprezowych i pyszne jedzonko.
Na pewno tu jeszcze wrócimy, co zresztą już dość regularnie robimy.
Polecam :)

Dziękujemy, dprochownik
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Pysznie. I+ świetna obsługa. Jesteśmy pod wrażeniem sporym wyborem napitków i przepyszną kuchnią. Dziękujemy! Będziemy wracać.

Dziękujemy, Iza I

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!