Bielsko-Biała

“Polecam”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, zarówno burgery i żeberka bardzo smaczne. Polecam to miejsce dla osób zarówno którzy chcą się napić dobrego piwa jak i dla tych którzy chcą dobrze zjeść.

Dziękujemy, 861kubag

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce na bielskiej mapie, polecam bardzo burgery, duży wybór piw. Nowa karta zdecydowanie spodoba się fanom dobrego jedzenia.

Dziękujemy, Kuba W
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na niedzielne spotkanie ze znajomymi bardzo fajne miejsce. Duży wybór piwa rzemieslniczego, smaczne burgery. Polecam

Dziękujemy, szymonj935
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Mega klimatyczne miejsce w sercu Bielska, pyszne jedzonko i ceny bardzo przystępne. Dużo miejsca, można usiąść ze znajomymi nawet większa ekipą. Polecam odwiedzić to miejsce;)

Dziękujemy, Konrad M
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mocny punkt na mapie Bielska-Białej. Świetnie wyglądająca przestrzeń, miła atmosfera, pyszne jedzenie i dobry alkohol. Obsługa bardzo miła i pomocna. Wracam do tego miejsca systematycznie i wszystkim polecam.
Ostatnim razem przy pustym lokalu czekaliśmy dość długo na nasze posiłki ale była to jednorazowa sytuacja.

Dziękujemy, adrian_pytlik

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!