“Polecam”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce na bielskiej mapie, polecam bardzo burgery, duży wybór piw. Nowa karta zdecydowanie spodoba się fanom dobrego jedzenia.

Dziękujemy, Kuba W

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na niedzielne spotkanie ze znajomymi bardzo fajne miejsce. Duży wybór piwa rzemieslniczego, smaczne burgery. Polecam

Dziękujemy, szymonj935
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Mega klimatyczne miejsce w sercu Bielska, pyszne jedzonko i ceny bardzo przystępne. Dużo miejsca, można usiąść ze znajomymi nawet większa ekipą. Polecam odwiedzić to miejsce;)

Dziękujemy, Konrad M
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mocny punkt na mapie Bielska-Białej. Świetnie wyglądająca przestrzeń, miła atmosfera, pyszne jedzenie i dobry alkohol. Obsługa bardzo miła i pomocna. Wracam do tego miejsca systematycznie i wszystkim polecam.
Ostatnim razem przy pustym lokalu czekaliśmy dość długo na nasze posiłki ale była to jednorazowa sytuacja.

Dziękujemy, adrian_pytlik
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Piękne miejsce, wspaniały klimat, jedzenie przepyszne. Jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Bielsku! Napewno wrócimy tu ze znajomymi!

Dziękujemy, agzawa

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!