Bielsko-Biała

“Ulubione miejsce na mapie Bielska”
Celna 10 Cafe & Bar — recenzja

Celna 10 Cafe & Bar
Nr 2 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny klimat, patio, ciekawy wystrój wnętrz, przepyszne jedzenie i dobre piwa za rozsądną cenę - brzmi jak marzenie, a jednak istnieje. :) Jedno z ulubionych miejsc na mapie Bielska-Białej!

Dziękujemy, Maria K

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Polecam serdecznie na klimatyczne spotkania ze znajomymi przy dobrym piwku :)
Rewelacyjne wnętrza, przemiły personel :)

Dziękujemy, Kaniorro
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ziemniak ok. Ciekawe menu. Ładny wystrój. Pyszne Czeskie piwa. Pani kelnerka bardzo miła. Polecam lokal.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, szybko podane mimo dużego ruchu. Obsługa bardzo sympatyczna, chętnie doradza. Atmosfera i wystrój lokalu sprzyja dłuższym posiadówom. Bardzo polecam :D

Dziękujemy, Karokle
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

W Celnej jesteśmy już po raz kolejny, za każdym razem jest bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, zwłaszcza sympatyczna Pani Kasia :) Polecam!

Dziękujemy, Wolczynskaania

Celna 10 Cafe & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Celna 10 Cafe & Bar? Podziel się wrażeniami!