Bielsko-Biała

“Pyszne jedzienie ”

Admiral Club Pod Śmigłem
Nr 68 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie z pieknym widokiem na góry. Jest to ogromna restauracja z tarasem z mnóstwem stolików. Jedliśmy tam indyka w sosie koperkowym z zestawem surówek i ziemniakami. Bardzo duża i smaczna porcja :)

Dziękujemy, mariolzet

Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Polecam kotlety i jadło dawała, a do tego piwko czeskie. Bardzo sympatyczna obsługa, piękne widoki.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, DariaL190
Zrecenzowano 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duży wybór i miła atmosfera. Byłam kilkakrotnie i mogę polecić z całego serca!! :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Anna x
Zrecenzowano 28 maja 2018

Zdecydowanie polecam tą restaurację jako punkt przy którym można się zatrzymać podczas spaceru wokół lotniska lub jako miejsce gdzie po prostu dają dobrze zjeść. Porcje są ogromne, więc można się najeść do syta. Jest tam też wybór dobrych piw. No i ten widok na góry (czasem widać Tatry za Babią Górą).
Raz tylko zdarzyło się, że widziałam kucharza z e-papierosem stojącym nad wydawanymi daniami. Może owszem popiół się nie sypał, ale nie wyglądało to apetycznie, gdy dym unosił się nad jedzeniem. Obsługa ok, czasem tylko nie nadążają ze sprzątaniem stolików.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Agnieszka_Bedn
Zrecenzowano 15 listopada 2017

Restauracja z piękny widokiem na góry,przyjemna atmosfera we wnętrzu,czysto ,przyjemnie,posiłki podane na ogromnych talerzach w ogromnych ilościach,porcje często dzielone przez konsumentów na 2osoby,cenowo super rozsądnie, piwko do posiłków i polskie i czeskie,kawka także się znajdziecie oraz coś słodkiego do niej,polecam !!!!

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Tesia15

Admiral Club Pod Śmigłem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Admiral Club Pod Śmigłem? Podziel się wrażeniami!