Bielsko-Biała
Wspaniałe widokowe miejsce w Beskidzie Sląskim

Bardzo nostalgiczne miejsce, piękne stare schronisko PTTK na Szyndzielni kojarzące się z rajdami... Przeczytaj więcej

turystka16
Katowice, Polska
Widoki z góry są przepiękne więc warto.

Wielokrotnie byliśmy z żoną, kiedyś z dziećmi. teraz po kilkunastu latach ze znajomymi. Samochód... Przeczytaj więcej

Grzegorz S

Zrecenzowano: 13 września 2019

Świetne widoki. Można wejść na szlaki z psem ale podłoże na górze to praktycznie same kamienie, niektóre wielkie lub z ostrymi krawędziami. Dla psich łap naprawdę nieciekawie.
Schronisko z fajnym widokiem, garstka ludzi. W „restauracji” na drugim piętrze urzekł mnie widok, zapach ziemniaków z koperkiem i pusta sala. Niestety nie można z psami (chyba tylko w ogródku) więc nie wiem czy menu jadane.
Szyndzielnię warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Horyks
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wjechaliśmy na górę kolejką, koszt chyba 25zl za osobę,’dzieci za darmo. Piękne widoki z góry, na miejscu schronisko, gdzie można coś zjesc. Mnóstwo jagód wiec zbieraliśmy i zbieraliśmy :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, mariolzet
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Łatwe i przyjemne wejście pod górę. Piękny widok na góry. Miejsce przyjazne na odpoczynek. Polecam na trasy rowerowe czy piesze wycieczki z rodziną :)

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Z uwagi na przejazd kolejką góra Szyndzielnia jest dostępna nawet dla starszych lub osób bez kondycji.
W schronisku nie polecam bufetu (poza napojami i darmowym wc) dania barowe typu odgrzewany bigos. Jeśli ktoś jest głodny polecam spacer do schroniska na Klumczok (mozna zjeść już konkretny obiad) albo własne kanapki. Uwaga: w schroniskach płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, Joami K
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Fajna, rodzinna wycieczka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie to miejsce,

Dziękujemy, krkmario