Wspaniałe widokowe miejsce w Beskidzie Sląskim

Bardzo nostalgiczne miejsce, piękne stare schronisko PTTK na Szyndzielni kojarzące się z rajdami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
turystka16
Katowice, Polska
Widoki z góry są przepiękne więc warto.

Wielokrotnie byliśmy z żoną, kiedyś z dziećmi. teraz po kilkunastu latach ze znajomymi. Samochód... Przeczytaj więcej

Grzegorz S

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Łatwe i przyjemne wejście pod górę. Piękny widok na góry. Miejsce przyjazne na odpoczynek. Polecam na trasy rowerowe czy piesze wycieczki z rodziną :)

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Z uwagi na przejazd kolejką góra Szyndzielnia jest dostępna nawet dla starszych lub osób bez kondycji.
W schronisku nie polecam bufetu (poza napojami i darmowym wc) dania barowe typu odgrzewany bigos. Jeśli ktoś jest głodny polecam spacer do schroniska na Klumczok (mozna zjeść już konkretny obiad) albo własne kanapki. Uwaga: w schroniskach płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, Joami K
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Fajna, rodzinna wycieczka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie to miejsce,

Dziękujemy, krkmario
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Niewymagające niesamowitej kondycji wejście na górę na którą można również wjechać koleją koleją linową.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce do spedzenia czasu z rodzina. Kolejka mozna wyjechac na gore a tam jest jeszcze sporo tras. Polecam!

Dziękujemy, sandrakasandraa