Zapisz
Wychodź samodzielnie

Dobre tylko dla osób, które lubią chodzić po górach. Ci, którzy nastawili się na wyjazd, niech... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 października 2020
LandaLandr
Fajne miejsce na wycieczke

Bardzo malownicza gora obok Bielska-Bialej.Atrakcja jest wjazd koleja gondolowa i spacer szlakami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2020
576andrzejb

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Z uwagi na przejazd kolejką góra Szyndzielnia jest dostępna nawet dla starszych lub osób bez kondycji.
W schronisku nie polecam bufetu (poza napojami i darmowym wc) dania barowe typu odgrzewany bigos. Jeśli ktoś jest głodny polecam spacer do schroniska na Klumczok (mozna zjeść już konkretny obiad) albo własne kanapki. Uwaga: w schroniskach płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, Joami K
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Fajna, rodzinna wycieczka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem właśnie to miejsce,

Dziękujemy, krkmario
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Niewymagające niesamowitej kondycji wejście na górę na którą można również wjechać koleją koleją linową.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce do spedzenia czasu z rodzina. Kolejka mozna wyjechac na gore a tam jest jeszcze sporo tras. Polecam!

Dziękujemy, dariachrobok
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Na Szyndzielnię chodzimy na wycieczki przez cały rok - wiosna lato jesień zima. Każdą porą roku ma swój urok. Niesamowitym plusem dla tego miejsca jest to, że początek szlaku jest niemal w mieście więc nie trzeba nigdzie daleko jeździć aby zrobić sobie małą górską wycieczkę lub potraktować to jako pierwszy punkt dłuższej trasy:) Bardzo ładne widoki na Bielsko, miejsce dobre dla rodzin z dziećmi - już maluchy mogą wydreptać na szczyt albo można wjechać kolejką i zejść na nogach, a cała wyprawa nie trwa jakoś długo. Świetne miejsce aby w dzieciach zeszczepiać chęć do górskich wycieczek:) Pod szczytem schronisko gdzie można odpocząć, popodziwiać panoramę i ruszyć dalej lub w drogę powrotną. Faktycznie przy ładnej pogodzie sporo turystów, ale trudno się dziwić bo to faktycznie atrakcyjne miejsce blisko miasta więc jest częstym celem wycieczek.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Anna G