“Smaczne frytki”
Szpilka — recenzja

Szpilka
Nr 9 wśród 144 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Frytki najlepsze jakie dotąd jadłam. Polecam ☺ Trzeba trochę poczekać aby zostać zauważonym, ale warto. Na pewno tam wrócę by spróbować innych smakołyków.

Dziękujemy, Agnieszka S
Napisz recenzję

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Spadający poziom jedzenia, mniejsze porcje chilli, słabe frytki, mam wrażenie ze jakość spadła do minimum, a ceny np burgerów wzrosły, bo ludzie i tak przyjdą, a ja więcej nie wrócę, są lepsze miejsca na rynku

2  Dziękujemy, PeleePL
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepszy w Bielsku-Białej lokal, serwujący dania typu street food z różnych zakątków świata, a do tego fantazyjne napoje. To wszystko podawane przez piękne i zawsze uśmiechnięte kelnerki. Jedynie czas oczekiwania może czasami doprowadzić do frustracji...

1  Dziękujemy, Maciek S
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyycha obsluga szybka i mila nawet pies dostal wode poolecam hamburgery cudowne lemooniada tez

Dziękujemy, DanaAga
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Rżnięte frytki z słodko-ostrym sosem są hitem spotkań towarzyskich - tanie i dobre. Jesli ktoś ma ochotę na orzeźwienie, to mają świetne lemoniady.

Dziękujemy, mharacz

Szpilka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Szpilka? Podziel się wrażeniami!