“W porządku ”
momo grill — recenzja - ZAMKNIĘTE

momo grill
Kuchnie: Grill
Opcje wyżywienia: Lunch, Na wynos
Opis: Jest smacznie, zdrowo i pachnąco. Bez mikrofali. bez elektrycznego grilla. Surowe - tylko wnętrze, a ciepła dodaje grill opalany drewnem. Wszystko przy dobrej muzyce. A jeśli widzisz kolejkę... "Stań w niej. Co Ci szkodzi".
Zrecenzowano 3 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Burgery jak i frytki bardzo dobre, dobrze dobrane składniki i dobrze wysmażone mięso. Czas oczekiwania dość krótki. Jedynym minusem jest mała przestrzeń. Polecam!

Dziękujemy, Adrian G

Zrecenzowano 23 maja 2017

Lokal może niepozorny, ale burgery wyśmienite. Szczególnie polecam klasycznego z mięsem 200gr. - super smak.

Dziękujemy, Wojtek B
Zrecenzowano 15 maja 2017

Hamburger nie oszukany smak w porządku, szału nie robi ale jest OK Chyba i tak najlepsza burgerownia w okolicy. Chyba że po piwie i nikomu już nic nie robi różnicy, to i hot doga zje z kiosku obok.

Dziękujemy, mikolajklatka
Zrecenzowano 22 marca 2017

Polecam serdecznie burgery z mięskiem kurczaka..pyszne, świeże do tego herbatka eco :0)zielona. Szybkie jeddzenie do ręki lub ko sumpcja na miejscu, nie trzeba długo czekać.

Dziękujemy, Gabriela K
Zrecenzowano 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Z zewnatrz wyglada na mały przyjemny lokal. Spójne stylistyczne wnętrze. Swietna sprawa bo swego czasu realizowali dowozy dla glodomorow do domu. Co do samego jedzenia: nułka i sosy dobre, warzywa świeże niestety rdzeń hamburgery czyli mieso wyglądało i smakowało jak kupione w sklepie. W okolicy 100 m od lokalu są inne miejsca gdzie można zjeść lepszego hamburgera.

Dziękujemy, Bolek1980
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 11 marca 2017

Dzień dobry! Na wstępie dziękujemy za recenzję. Dowozy realizujemy cały czas w godzinach pracy Momo i tu żadnych przerw nie ma. Jeśli chodzi o mięso to nie wiem co w Pana przypadku spowodowało tak złą ocenę - jeśli coś zepsuliśmy to przepraszam. Następnym razem proszę od razu dać znać w lokalu, bo staramy się aby wszyscy nasi Goście wychodzili zadowoleni. Pozdrawiamy

momo grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych