“Pyszna pizza”
Stodola Pizzeria — recenzja

Stodola Pizzeria
Zamów online
Nr 71 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Włoska, Pizza

Nie wiem skąd tak niska ocena dla tej pizzerii. Pizza jest tu bardzo dobra, jeszcze nigdy się nie zawiedlismy. Jak mamy ochotę na pizze często wybieramy to miejsce. Polecam!

Dziękujemy, Dagmara1987

Pizza bardzo dobra. W lokalu w zasadzie nic się nie zmienia, przydałoby się delikatne uporządkowanie stolików.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AdrGo
Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem jednym z pierwszych gości w niedzielne popołudnie. Obsługa szybka i miła. Nie ma się do czego przyczepić. Ceny umiarkowane a mała pizza jest mała tylko z nazwy. Chłop spokojnie się tym nasyci.
Ja akurat zamówiłem pizzę Tropikalną (czy tam Hawajską - nie pamiętam nazwy) ale trafiłem najgorzej (duuużo szynki, którą średnio lubię). Włoska i Kurczak były znacznie lepsze ale to wiadomo, sprawa gustu.
Jeśli kiedyś zagoszczę w tamtych stronach to pewnie znów tam wpadnę na pizzę.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 5 czerwca 2018

Od lat chodzę do tej pizzerii. Moim zdaniem najlepsza pizzeria w Bielsku. Pizze są na grubszym cieście (co ja akurat kocham), duża ilość dodatków, pyszne sosy.
P O L E C A M

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Marcela P
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dużą pizza. Była świetna, dobrze wypieczona, z idealną ilością dodatków. Sosy dobre. Krótki czas oczekiwania. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Zosia12424

Stodola Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Stodola Pizzeria? Podziel się wrażeniami!