“Pizza”

Margerita Restaurant & Pizza
Nr 15 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Zabierz najbliższych, przyjdź i Posmakuj w Margericie! Wybierz strefę restauracyjną lub pizzerię! Czekamy na Ciebie z niesamowitym wyborem przepysznej pizzy, makaronów, sałatek i nie tylko! Wpadnij do nas i przekonaj się sam! Mamy dwa oblicza → stań przed Margeritą i wybierz na co masz ochotę. Na lewo – restauracja, na prawo – samoobsługowa pizzeria. Przyjdź, wybierz, posmakuj. Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć? • U nas znajdziesz ogromny wybór wspaniałego wina! • Zawsze korzystamy ze świeżych, zdrowych składników. • Mamy 3 rozmiary pizzy – 26, 32 i 44 cm. Na mały, większy i największy głód (albo jak kto woli na 1, 2 lub więcej osób) • Nie lubimy ogromu składników na pizzy. Preferujemy włoski klimat :). • W części restauracyjnej (na lewo) zjesz u nas przepyszne, wysmakowane dania! • Mamy już 13 lat i czujemy, że jesteśmy ważną częścią Bielska. • Nasze motto brzmi – Posmakuj w Margericie – próbuj nowych rzeczy – najlepiej w doborowym towarzystwie. Zabierz najbliższych i odwiedź nas! • Organizujemy imprezy okolicznościowe – urodziny, imieniny czy też spontaniczne wieczorki bez okazji. Zadzwoń lub przyjdź i zarezerwuj miejsce. • Tak, na biletach MZK jest rabat do naszej Pizzerii :). Kup bilet i Posmakuj w Margericie taniej! • I tak w ogóle to jesteśmy bardzo sympatyczni (tak mówią). Chętnie Cię poznamy. Przyjdziesz?
Zrecenzowano 29 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam pizzę i uważam, że była smaczna. Nie dostaliśmy tego co zostało zamówione ale to było do przeżycia. Miejsce ciekawe, w którym nie byłem z 20 lat ale warto zobaczyć i odwiedzić i skosztować jeśli ktoś akurat ma smaka na pizzę.

Dziękujemy, industry1980

Zrecenzowano 6 listopada 2017

Przemiła obsługa, pyszna pizza, dobre wino. Jest kącik dla dzieci. Na wypad z rodziną na pizze w Bielsku to w mojej opinii najlepsze miejsce :)

Dziękujemy, Wojtyła P
Zrecenzowano 13 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od pierwszych wrażeń. Przyjemny wystrój wnętrz, głownie z elementami prowansalskimi. Obsługa mało zaangażowana, ale uprzejma. Musieliśmy niestety długo czekać na jedzenie (choć słyszałem że to nie nagminna sytuacja), ale same potrawy były całkiem smaczne. Z własnego doświadczenia mogę polecić zupę cebulową. Ogólne wrażenie pozytywne. Restauracja oferuje także piwa rzemieślnicze.

Dziękujemy, Michal L
Zrecenzowano 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza pizza w Bielsku, inne dania również bardzo dobre i bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Wanda G
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Cześć, z przykrością wystawiam negatywna ocenę mojej do tego czasu ulubionej pizzerii, zamówiliśmy pizzę pol na pol, pizza poprostu była nie dobra i w dodatku spalona zawsze uważałem ze ona jest najlepsza ale od jakiegoś czasu nie da sie jej jeść. Nie polecam.

Dziękujemy, Krzysztof43

Margerita Restaurant & Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Margerita Restaurant & Pizza? Podziel się wrażeniami!