“Jedna z naszych ulubionych pizzerii”
Kamera Pizzeria — recenzja

Kamera Pizzeria
Nr 57 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Tak jak napisałam w tytule jest to jedno z ulubionych miejsc do którego przyjeżdżamy na pizze. Ciasto i składniki bardzo dobre. Obsługa również w porządku. Dodatkowo niewielkie ale klimatyczne miejsce polecam.

Dziękujemy, Dagmara1987

Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza tutaj jest naprawdę bardzo dobra. Super dodatki i dobrze przyrządzone sosy, krótki czas oczekiwania. Lokal ma ładny wystrój i jest czysto, obsługa serdeczna, jak najbardziej polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, andrzejkG7864BL
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Jeśli szukasz pysznej pizzy na smacznym, nie za cienkim cieście to Pizzeria Kamera jest świetnym wyborem. Ciasto pizzy porównałabym z jakością Margherity jeszcze za czasów świetności, bo teraz to żenada. Podsumowując, Kamera oferuje:
- pyszne ciasto (można zamówić też na cienkim)
- świeże składniki
- dodatkowe plusy za to, że pizzerman nie żałuje składników
- dodają do pizzy czosnkową oliwę z oliwek (love! :D)
Pizzeria jest mała i rzeczywiście nie nada się za bardzo na intymną randkę ani na spęd 10 czy 20 osobowy, ale na wyjście dla 2 do 5 osób będzie ok. Wystrój jak dla mnie ok i obsługa też bez zarzutu. Polecam, bo pysznie! :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Karolina S
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczna pizza , miła obsługa . Pizzeria ma fajny klimat , minusem jest to ze jest ram bardzo mało miejsca.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 768oskarp
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam tę pizzerie dla każdego, odwiedziłem ją z moją dziewczyną i było świetnie.
Piękny wystrój.
Pyszne ciasto.
Świeże dodatki.
Ogólnie 10 na 10 polecam gorąco

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, dominiks780

Kamera Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kamera Pizzeria? Podziel się wrażeniami!