Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Jak się tam dostanę
Hotel, a właściwie hotel wraz z restauracją leżą przy drodze krajowej nr 52. Tak więc dojazd powinien być bez problemowy. Przed hotelem znajdują się parkingi dla tych którzy chcą udać się do restauracji oraz dla gości hotelowych.

Check in
Bez problemów, sprawnie i szybko. 3-5 min i już Pani manager recepcji pokazywała pokój, przejście do restauracji, pozostałe pomieszczenia oraz przekazywała ważne informacje związane z obiektem czy posiłkami.

Pokój
Czysty, właściwie przygotowany. Łazienka również czysta i przyjemna. Ręczniki dobrej jakości. Żel pod prysznic oraz mycia włosów również spełnia standardy. Jeżeli ktoś zapomniał zestawu do mycia zębów czy golenia może spać spokojnie ponieważ znajdzie je w łazience. Pomimo, że hotel usytuowany jest praktycznie bezpośrednio przy drodze w nocy hałas nie przeszkadza. Można spać z zamkniętymi oknami ponieważ w pokoju znajduje się wydajna i oddzielnie sterowana klimatyzacja. Dodatkowo w pokoju można znaleźć bezpłatną wodę mineralną i wróblówki .

Śniadanie
Śniadanie bardzo dobre i zróżnicowane, niektóre hotele sieciowe mogłyby się uczyć jak i co serwować na śniadanie. Dostępne są posiłki ciepłe; jajecznica, kiełbaski. Wydawały się dobrej jakości i tak też smakowały. Herbata, kawa, soki, mleko, muesli, zróżnicowane pieczywo, wędliny, nabiał to tylko część tego co może Was wprowadzić w bardzo dobry humor od samego rana. W piękny dzień można zjeść też śniadanie na tarasie lub chociaż wypić kawę z małym croissant-em. Poza tym obsługa serwisu śniadaniowego przez pana w rękawiczce (ach) naprawdę robi wrażenie. Profesjonalizm pana również było widać po jego prawie niezauważalnym działaniu. Cicho, sprawnie i wszystko uzupełnione. Brawo!.

Restauracja
Bardzo dobra również jest restauracja na miejscu. Po przyjeździe ok. godziny 20:00 udaliśmy się do restauracji, menu urozmaicone. Różne mięsa, ryby itd. Podanie zasługuje również na duży plus, ładna zastawa jak również samo jedzenie spełnia standardy restauracji, w których za takie dania trzeba zapłacić od 50 zł w górę. Bardzo miłe zaskoczenie jakością i sposobem podania.

Check out.
Również szybko i przyjemnie 3 min i już byliśmy w samochodzie.

Podsumowanie.
Bardzo fajny i nowoczesny hotel z dobrym dojazdem. Do hotelu, restauracji oraz pokoju można dostać się za pomocą jednej karty zbliżeniowej co bardzo ułatwia poruszanie się i bezpieczeństwo w hotelu. Hotel można wykorzystać do zwiedzania okolicy; Bielsko Biała, Żywiec, Skrzyczne itd. (25 min trasą szybkiego ruchu) Uważam, że hotel może służyć również jako hotel tranzytowy. Na miejscu można zjeść, przespać się i rano bez problemu ( no, teraz jest tam remont ) wyjechać w dalszą drogę z dobrym humorem po naprawdę nieprzeciętnym śniadaniu. W hotelu można również organizować imprezy okolicznościowe czy firmowe. Hotel dysponuje również bezpiecznym miejscem do zabawy dla Naszych ciągle zabieganych milusińskich. W hotelu znajduje się również winda co np. dla osób niepełnosprawnych nie jest bez znaczenia. Należy dodać że hotel ma tylko 1 piętro. Obsługa w dniu mojego przyjazdu oraz wyjazdu wykazała się dużym profesjonalizmem. Dziękuję, tak trzymajcie.

Dziękujemy, Hubert O
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Miło, spokojnie i czysto. Szybki kontakt mailowy. Łatwość rezerwacji. Bardzo dobra, niedroga kuchnia (także regionalna) z profesjonalną obsługą. Na pewno tutaj wrócę przy okazji kolejnego wyjazdu.
Polecam.

Uprzejma i profesjonalna obsługa
Bardzo dobre jedzenie
Czyste i nowoczesne toalety
Rozsądne ceny
Fajnie wyposażony plac zabaw
Na pewno wrócę do Wróblówki w przyszłości :)
Polecam!!!!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, 786rafall
Zrecenzowano: 22 września 2018

Z końcem wakacji tego roku zdecydowałam się na zorganizowanie we Wróblówce niezwykłej dla mnie imprezy, uroczystości moich 50-tych Urodzin. Mieszkam niedaleko i widziałam jak WRÓBLÓWKA zmienia się na moich oczach z małego punktu gastronomicznego z piwem i kiełbaskami w europejskiej klasy Hotel z Restauracja. To mi zawsze imponowało i dlatego właśnie w tym miejscu chciałam się bawić . Na mojej imprezie mieli być obecni tylko Ważni dla mnie Goście, niektórzy także nocowali w hotelu. Zależało mi, żeby wszystko, ale to absolutnie wszystko - było na najwyższym poziomie. I NIE ZAWIODŁAM SIE !!! Ten DZIEN pomogła mi zorganizować niezwykle profesjonalnie Pani BOŻENA, Właścicielka. W lot złapała moje intencje, a chciałam to przyjęcie zorganizować w stylu LA DOLCE VITA i w ukochanych moich włoskich klimatach. Doskonali i Kreatywni Kucharze WRÓBLÓWKI zaproponowali mi MENU włoskie, które wszystkim gościom znakomicie smakowało. Rekomendowany DJ SEBASTIAN raczył nas znakomitą zabawą i nade wszystko mnóstwem włoskich kawałów ITALIANO DISCO. Rekomendowany Mistrz Tortów dostarczył TORT z pięknym napisem LA DOLCEVITA 50 lat . Niezwykle taktowana, miła i sympatyczna obsługa dbała o sprawne dostarczenie posiłków i czystość na stołach. Nie było problemów z własną dekoracja (a taka była, a jakże!), z prezentacją zdjęć... Na każdą prośbę była rada, opinia i pomoc ze strony fachowego personelu WRÓBLÓWKI . Polecam gorąco WRÓBLÓWKE, jeśli chcecie żeby Ważny dla Was dzień zapadł niezwykle przyjemnie Gościom w pamięć !
Właścicielom i Całemu Zespołowi WRÓBLOWKI, a w szczególności KELNERKOM I KELNEROM obecnym w tym dniu na sali, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE:)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Edyta B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena P, Właściciel, Wróblówka Hotel&RestauracjaOdpowiedź udzielona 24 września 2018

Cieszymy się, że mogliśmy być razem z Panią w tym tak Ważnym Dniu. Dziękujemy za zaufanie i miłe dla nas słowa.
Życzymy następnych Okrągłych Urodzin.
Pozdrawiamy załoga i kierownictwo Hotelu & Restauracji Wróblówka

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepis na doskonale menu:
Bierzemy kilka dobrej jakości składników, dodajemy szczyptę wyrazistych przypraw, bawimy się temperaturami, czasem i teksturą a to wszystko na bazie dużego doświadczenia kulinarnego , pasji i kreatywności.

Niestety tego zabrakło u Was.

Tatar z łososia jest tak nudny i pozbawiony smaku, że gdyby wiedział, że tak skończy to zgłosiłby się na ochotnika do kanapki w Macku.

Botwinka powinna zagrać w filmie
Transformers bo transformuje u Was w buraczki zasmażane.

Baranina z cyrkulatora jest jak filmowa
Rejsowa dłużyzna.
Bez sensu przeciągnięta.

A puree jest gładkie jak przejazd kolumny limuzyn z Panią Premier.

Ktoś powinien za karę nakarmić kucharza tym tatarem.

Kelner nawet nie zapytał o to z jakiego powodu zwracamy w całości tatar... to chyba norma .

A to moje nieme „Nie!!!”

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, adrianot432
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bożena P, Właściciel, Wróblówka Hotel&RestauracjaOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2018

Narodziła się nam Gwiazda.............. Super Nowa...........
z wysublimowanym smakiem, .............lekkością pióra
niweczy dokonania maluczkich.............
Jej wolno..........., ma prawo................
Podziwiamy........
----------------------------------
Dobrze, że "jeden gołąb jesieni nie czyni".

P.S. Bardzo prosimy przed degustacją tatara wymieszać dodatki. Dziękujemy.