“przyjęcie weselne”

Restauracja Hotelu Sahara
Nr 30 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 5 czerwca 2017

Miejsce godne polecenia. Pokoje oraz restauracja o wysokim standardzie: prosto, czysto i przyjemnie. Kontakt z organizatorem imprezy bez zarzutów. Fachowa obsługa, miły personel oraz bardzo dobra organizacja. Jedzenie smaczne.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, e_kocon

Zrecenzowano 18 maja 2017

W tym miejscu organizowaliśmy wesele. Hotel bardzo ładny, w zacisznym miejscu, jedzenie bardzo smaczne, miła i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam każdemu!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, 5jacek
Zrecenzowano 16 marca 2017 z urządzeń przenośnych

skorzystałem z oferty festiwalu smaku, który miał miejsce w naszym mieście. potrawy zaproponowane przez restaurację były wyśmienite i bardzo duże. kacze udo w cydrze rozpływało się w ustach. obsługa rewelacyjna. szczególnie Pan Paweł i Pani Asia. Polecam.

Dziękujemy, s_l_a_w_o_m_i_r_1981
Zrecenzowano 6 lutego 2017

Jedzenie bardzo przeciętne , porcje małe , natomiast ceny bardzo wysokie/żurek 18 zł/, jedyne na plus to bardzo sympatyczna obsługa .

Dziękujemy, shila777
Zrecenzowano 1 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Kremy i pasty - palce lizać! Aż żal, że nie było już miejsca na deser.
Dobre miejsce na spotkania biznesowe
Zamawiać w ciemno :)

Dziękujemy, RobertNowicki

Restauracja Hotelu Sahara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Sahara? Podziel się wrażeniami!