“Super miejsce”
Dog's Bollocks Pub — recenzja

Dog's Bollocks Pub
Nr 31 wśród 162 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Amerykańska, Meksykańska, Bar
Opcje wyżywienia: Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne , klimatyczne miejsce na posiadowe ze znajomymi. Piękne meble i ciekawe wnętrza . Dobre piwo i rżnięte frytki, a sosy mmm wyborne !

Dziękujemy, Karolina K

Zrecenzowano 12 listopada 2017

Dostosowane dla każdego, drinki, kawy, czekolady, koktajle, jedzenie, coś świetnego, serdecznie polecam! Klimat świetny, wystrój dopracowany, ceny troszkę wysokie, ale i to da się przetrwać.

Dziękujemy, justyna m
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Od pół roku jest coraz gorzej, mam wrazenie ze mniejsze porcje chilli con carne, burgery z gorszych składników i coraz gorsze frytki, smaki gorsze a od nowego menu ceny wzrosły... chyba następnym razem wybiorę inny lokal na rynku

1  Dziękujemy, PeleePL
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, dodatkowe pomieszczenie dla osób palących, pyszne jedzonko, z sąsiadującej Szpilki. Polecam burgery i zestawy lunchowe. Fajne miejsce, choć wystrój mógłby być bardziej spójny. Polecam!

Dziękujemy, Aleksandra T
Zrecenzowano 17 maja 2017

Klimat, jedzenie, wystrój, wszystko na plus, naprawdę jedyne takie miejsce w Bielsku. Można tutaj zjeść obiad, spędzić wspólny wieczór ze znajomymi przy piwie lub przy kilkudziesięciu różnych drinkach z karty. Polecam pyszne burgery. Jedynym minusem jest to że ciężko o wolne miejsce, świadczy to tylko o doskonałej opinii i dużej popularności tego miejsca.

Dziękujemy, Maciej K

Dog's Bollocks Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dog's Bollocks Pub? Podziel się wrażeniami!