“Bardzo dobry pub w samym sercu Bielska!”
Dog's Bollocks Pub — recenzja

Dog's Bollocks Pub
Nr 36 wśród 144 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Amerykańska, Meksykańska, Bar
Opcje wyżywienia: Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, dodatkowe pomieszczenie dla osób palących, pyszne jedzonko, z sąsiadującej Szpilki. Polecam burgery i zestawy lunchowe. Fajne miejsce, choć wystrój mógłby być bardziej spójny. Polecam!

Dziękujemy, Laylisa
Napisz recenzję

Zrecenzowano 17 maja 2017

Klimat, jedzenie, wystrój, wszystko na plus, naprawdę jedyne takie miejsce w Bielsku. Można tutaj zjeść obiad, spędzić wspólny wieczór ze znajomymi przy piwie lub przy kilkudziesięciu różnych drinkach z karty. Polecam pyszne burgery. Jedynym minusem jest to że ciężko o wolne miejsce, świadczy to tylko o doskonałej opinii i dużej popularności tego miejsca.

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 6 kwietnia 2017

Po całym dniu na nogach, ten pub jest dobrym miejscem na odpoczynek. Smaczne jedzenie, bardzo fajnie podawane burgery w ogromnych porcjach. Do tego duży wyrób piwa - dla każdego znajdzie się coś dobrego. Do tego interesujące drinki - Kokaina, Gienia, czy też na ciężki dzień po pracy... z wielką chęcią wracam tu na chwile relaksu z znajomymi. POlecam każdemu, kto szuka klimatycznego lokalu z charakterem.

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 6 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal fajnie wymyślony ale nic po za tym jedzenie średnie tłuste, obsługa zadufana w sobie wysmiewaja gości porażka trochę pokory moi drodzy

Dziękujemy, sabat123
Zrecenzowano 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny lokal. Obsługa miła, stara się aby, każdy był zadowolony. Duży wybór alkoholi w naprawdę świetnych cenach. Polecam na wyjście ze znajomymi!

Dziękujemy, jakmir

Dog's Bollocks Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dog's Bollocks Pub? Podziel się wrażeniami!