“Alternatywa dla fast foodów”
American Dream — recenzja - ZAMKNIĘTE

American Dream
Kuchnie: Bar ze stekami
Zrecenzowano 21 lipca 2017

Polecam, jeśli ktoś chce ominąć mcdonalsda, pizzę hut i tym podobne miejsca, typowe dla galerii handlowych. Ceny jednak restauracyjne. Obsługa b. miła.

Dziękujemy, karus_wb

Zrecenzowano 27 czerwca 2017

Wszystko pyszne :). Czyste, fachowa obsługa,szybko podane.
Zsdecydowanie polecam i zachecam do sprobowania.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, EstiNestee
Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Na poczatku myslelismy, ze zle trafilismy, nikogo w restauracji, dosyc pusto, ale jak pojawily sie pierwsze dania... ;)) Bardzo dobre smaki, fajitas, salatka z dorada, risotto z poledwica, wszystki top smak, polecamy!

Dziękujemy, MarcinPoziom
Zrecenzowano 3 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce z potencjałem- w wielkim centrum handlowym, a jednocześnie na uboczu, w zacisznym kąciku. Spodziewałam się "WOW!", bo jestem fanką kuchni amerykańskiej niestety spotkałam się ze słabą przeciętnością. Odwiedziłam restaurację w niedzielę, w środku nie było nikogo. Pierwsze zdziwienie ogarnęło mnie kiedy w MENU tego "amerykańskiego" przybytku ujrzałam "Kotlet DeVolaille". Trochę mnie to zaskoczyło... Kuchnia amerykańska ma zbyt wiele do zaoferowania by umieszczać w karcie tego typu nie-amerykańskie potrawy. Zamówiłyśmy burgera i żeberka... Pani kelnerka była bardzo miła, ale niestety zabrakło profesjonalizmu- nie zapytała o stopień wysmażenia mięsa, nie umiała opowiedzieć o potrawach itp. Burger był przeciętny- bez szału, ale dało się zjeść. Żeberka- sam tłuszcz i nic więcej. Wyglądem przypominały bardziej boczek niż żeberka- samo zobaczcie. Mięso było miękkie, ale smak nie powalał. Myślę, że już tu nie wrócę...

Dziękujemy, Aleksandra T
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Mógłby się wydawać że jeśli restauracja jest w galerii handlowej to traci swój klimat, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie burgery, steki,polędwica na gorącym półmisku baaardzo dobre żeberka mocno średnie. Obsługa przyzwoita. Polecam klimatyczne miejsce dla par, rodziny i na spotkania ze znajomymi

Dziękujemy, Iwona M

American Dream — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych