“Smacznie”
American Dream — recenzja

American Dream
Nr 25 wśród 144 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Bar ze stekami
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Mógłby się wydawać że jeśli restauracja jest w galerii handlowej to traci swój klimat, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie burgery, steki,polędwica na gorącym półmisku baaardzo dobre żeberka mocno średnie. Obsługa przyzwoita. Polecam klimatyczne miejsce dla par, rodziny i na spotkania ze znajomymi

Dziękujemy, Iwona M
Napisz recenzję

Zrecenzowano 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniały klimat. Niby w centrum handlowym a na uboczu.polecam steki, hamburgery, makarony i sałatki. Właściwie to po kilku wizytach smakuje nam wszystko

Dziękujemy, Gabriela K
Zrecenzowano 20 kwietnia 2017

To pomyłka- tutaj nie ma jedzenia jek sugeruje nazwa American Dream. To coś......coś....co nawet nie leżało obok prawdziwego jedzenia z Ameryki. Stanowczo odradzam, zwłaszcza, że obsługa słaba a cały lokal raczej przygnębiający i pusty!!!

Dziękujemy, TomaszFuert
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 5 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal w galerii sfera o wystroju nawiązującym do stylu amerykańskiego. W lokalu unosi sie zapach przypalonego oleju. Obsługa nie dopytuje o wysmażenie mięsa. Zamówiony cheeseburger jest raczej tłusty w zestawie z tłustymi mrożonymi frytkami i podejrzanie wyglądającym coleslawem. Całość podana na wielkim talerzu wyglada trochę smutno. Cheeseburger jest smaczny ale jadłem dużo lepsze i ładniej podane. Ogólnie tragedii nie ma ale może być dużo lepiej.

1  Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 12 lutego 2017

Restauracja klimatyczna. Urzekł mnie wystrój idealnie skomponowany z charakterem restauracji. Miejsce typowo nastawione na dobry kawałek mięsa wołowego, który z reguły do tanich niezależną ale moim zdaniem ceny w tym lokalu są delikatnie zawyżone, tatar również smaczny ale zabrakło świeżego pieczywa. Miła i konkretna obsługa. Lokal z bardzo dogodnym położeniem, klimatem.

Dziękujemy, iwa2016

American Dream — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w American Dream? Podziel się wrażeniami!