“sympatycznie”
Beksien Restauracja — recenzja

Beksien Restauracja
Nr 4 wśród 145 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

spotkanie biznesowe. mieliśmy zamówiony stolik dla kilku osób. serwowano nam same pyszne pyszności własnej produkcji. rewelacja. polecam :))))

Dziękujemy, Joanna Z
Napisz recenzję

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Jest to jedyna restauracja, której spożyłam danie nigdzie niespotykane a do tego wyśmienite, przepyszne i niepowtarzalne. Bardzo dobra jakość produktów no i nie wiem co jeszcze powiedzieć, gdyż wszystko naprawdę jest bardzo dobre. Do tego miłe wnętrze i dobra obsługa

1  Dziękujemy, Maria R
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce w starej części miasta. Menu - chyba wystarczająco dużo opisów/wpisów wiec nie ma co się powtarzać, polecam i tyle.

Bardzo duży wybór win i alkoholi :)

1  Dziękujemy, Radoslaw_k-ce
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

To, co tutaj jadłem, to jest po prostu poezja dla podniebienia. Nie dość, że wspaniałe podanie, to potrawy są przepyszne. Wszystko świeże, z naturalnie hodowanych warzyw i owoców, a mięso i ryby ze sprawdzonych swojskich gospodarstw. Nie mogłem nie poznać szefa kuchni i uściskać jego dłoni. Właściciel tej restauracji, który jest równie szefem kuchni i na dodatek sam uprawia większość produktów, które pózniej wykorzystuje w podanych daniach. Zerknijcie na zdjęcia dań, które dzisiaj dostaliśmy

Dziękujemy, Radosław S
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Szef kuchni to niebywały fachowiec. Polecam menu degustacyjne. Wszystko pyszne, wszystko polecam. Miejsce kameralne ze świetnym klimatem!

Dziękujemy, Adrian S

Beksien Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Beksien Restauracja? Podziel się wrażeniami!