Bielsko-Biała

“Szybki rodzinny obiad”
Bar Pierożek — recenzja

Bar Pierożek
Nr 35 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Tani, dobry, tradycyjny rodzinny obiad w barze mlecznym. Szybka obsługa. Mały wybór. Dużo miejsc. Jedyny minima to brak toalety.

Dziękujemy, dominikag744

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne szybko przyrządzone potrawy domowej kuchni, wszystko bardzo dobre i umiarkowanie drogie, polecam

Dziękujemy, PeleePL
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To bez wątpienia kultowe miejsce dla każdego bielszczanina. Ja bardzo lubię wracać do dawnych smaków a tam właśnie tak się czuje.

Dziękujemy, industry1980
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Bardzo padało a dzieci były głodne więc weszliśmy. Zupa pomidorowa dla dzieci ujdzie- porcja dość duża. Podane w wyszczerbionej miseczce. Mąż wziął pierogi z mięsem, które mu nie smakowały - farsz bardzo wodnisty i jakiś taki rozmemłany. Moje flaczki z tych wszystkich dań były najgorsze. Były bardzo twarde - nawet jeśli sam wywar w miarę skośny. Na dodatek w lokalu nie ma toalety czyli dzieci przed posiłkiem czyściły rączki chusteczkami antybakteryjnymi i nie mogły skożystać z toalety po nim.

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Powrót do wspomnień z dzieciństwa, a dokładniej ze szkoły podstawowej. To samo menu co wtedy i ten sam styl menu. Kluski na parze dalej tak samo dobre i wielkie porcje. Dla pozostałych pierogi z mięsem polecamy

Dziękujemy, 635klementynas

Bar Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bar Pierożek? Podziel się wrażeniami!