“Smacznie i tanio.”
Bar Pierożek — recenzja

Bar Pierożek
Nr 30 wśród 144 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Od lat serwuje się tu niezmiennie pyszne, tradycyjne polskie dania. Zawsze jest tu mnóstwo ludzi, a ilość miejsc niestety mocno ograniczona. Warto jednak odczekać swoje w kolejce do kasy czy wolnego stolika. Sympatyczna obsługa sprawia, że chętnie się tu wraca.

Dziękujemy, Maciek S
Napisz recenzję

Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

zdecydowaliśmy się na kluski na parze z jagodami, pierożki i naleśniki. Mmm niebo w gębie. Przy zamawianiu od razu otrzymuje się jedzonko - tempo ekspresowe, jeśli ktoś się spieszy polecam:) w środku troszkę chaotycznie.

Dziękujemy, 123_M_G_123
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Wstąpiłem po kilkudziesięciu latach. Ceny trochę w górę ale nadal smacznie, szybko i miło. To cud że jeszcze działa !

Dziękujemy, Mieczysław S
Zrecenzowano 15 czerwca 2017

Bar Pierożek odwiedziliśmy 10.06.2017 roku w sobotę aby zjeść obiad. Konsumowaliśmy flaki - dobre, barszcz ukraiński - bardzo kwaśny, schabowy z ziemniakami i surówką - dobry, pierogi z jagodami - średnio smaczne. Za to przepyszne kluski na parze ze świeżymi truskawkami i cukrem pudrem - pychotka szczerze polecam!
Ps
Jedno zaskoczenie na minus, to lokal nie posiada WC, zawsze wydawało mi się, że lokal serwujący posiłki powinien mieć możliwość skorzystania z Toalety!!!

Dziękujemy, gjarmala
Zrecenzowano 16 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Bar zdecydowanie położony jest w najlepszym miejscu w BB. Dania smakują jak u mamy prote, w przystępnej cenie i baaaardzo smaczne. Najbardziej smakują mi tam pierogi są idealne

Dziękujemy, Ania H

Bar Pierożek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świętoszówka, Województwo śląskie

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bar Pierożek? Podziel się wrażeniami!