Bielsko-Biała

“Warto dla pesto.”
Trattoria Da Tadeusz — recenzja

Trattoria Da Tadeusz
Nr 13 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Trafiłam tam niechcący, i chyba dobrze się stało, bo kluski śląskie z pesto były wspaniałe.
Bruschetta na minus - lodowate sypiące się z niej pomidory nie pomagały.
Ceny nie zabijają.

Dziękujemy, Horyks

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

To już kolejna wizyta, jak zawsze udana. Jedzenie smaczne, świeże. Ciekawe, sezonowe menu. Bardzo smaczne zupy: krem z cukinii oraz pomidorowy. Porcje spore. Przy kolejnej wizycie w Bielsku na pewno odwiedzimy.

Dziękujemy, Pieczyste
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie. Codziennie serwowane obiadowe dania dnia w przystępnych cenach. Produkty zawsze świeże, dania pięknie podane. Polecam

Dziękujemy, PatrycjaM682
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka razy mieliśmy okazje gościć, wszystkie dania pyszne, od przystawek, przez pizzę po dania główne. Jednym słowem Mistrzostwo, ceny nie wygórowane :)

1  Dziękujemy, borys2020
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia ale bez jakiegoś WOW. Miejsce naprawdę ciekawe z pysznymi posiłkami. Byliśmy większą grupą ludzi i każdemu bardzo smakowało wiec złego słowa powiedzieć nie można. Tak jak już pisałem w innym poście takich miejsc jest w naszym regionie bardzo dużo. Podsumowując - pysznie, przyjemnie ale nie na 5/5.

1  Dziękujemy, industry1980

Trattoria Da Tadeusz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Da Tadeusz? Podziel się wrażeniami!