“Obiadowo”
Trattoria Da Tadeusz — recenzja

Trattoria Da Tadeusz
Nr 12 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 14 stycznia 2018

Ciekawe i fajne miejsce na zjedzenie obiadu w B-B. Miła obsługa i bardzo smaczne jedzenie. Minusem było dość niska temperatura w lokalu. Jednak ogółem polecam

Dziękujemy, Piotrek90

Zrecenzowano 13 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna pizza z pieca opalanego drewnem. Szczególnie polecamy tą ze szparagami i borowikami. Duże kolejki, warto wcześniej zrobić rezerwację.

Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano 5 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Zasmuje każdemu kto nie lubi tzw. pizz w polskim stylu. Tu dostaniemy cienkie ciasto i bogate w smaku dodatki. Szczególnie polecam Porcino i Pepperoni. Oliwa z oliwek z czosnkiem lub papryczką. Uwaga ta druga baaaaardzo OSTRA.
Warto czekać na pizze te 40 minut. :)))

Dziękujemy, Niki L
Zrecenzowano 2 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pisałem recenzje niecały rok temu i byłem zachwycony. Rewolucja Pani Magdy wypadła genialnie. Super jedzenie fajny klimat i obsługa. Dzisiaj nie było za ciepło na dworzu i szczerze mówiąc tak samo było w restauracji a lampy grzewcze za bardzo nie pomogły. Zupa serowa była bardzo smaczna ale letnia rosół podobno też był ok i żurek tak samo. Makaron też był bardzo smaczny tak samo pizza ale w momencie kiedy ją zaczynaliśmy jeść była ,aby letnia. I to jestem w stanie zrozumieć. Ale tym razem bardzo nie spodobała mi sie obsługa. Powtarzanie zamówienia średnie żarty a na koniec zamówienia zapomniano o herbacie i deserze. Nie wiem. Na pewno jeszcze odwiedzę ,ale dzisiaj jest wiele miejsc gdzie można bardzo dobrze zjeść i nie łamać sobie łepetyny serwisem. Pomyślcie Państwo o tym bo diabeł tkwi w szczegółach

Dziękujemy, 75skala
Zrecenzowano 2 stycznia 2018

Z zewnątrz niewyględna ale przed budynkiem dużo samochodów co zachęciło do zatrzymania się. Mimo licznych rezerwacji udało się miłej kelnerce zorganizować stolik dla 6 osób. Po zamówieniu w miarę szybko podano zupy co ucieszyło 7 letniego wnuczka (wessał cały rosół) i dziadka (mnie) który połowę zupy rybackiej musiał oddać zachwyconej wnuczce (9 lat) babcia i zięć też chwalili zupę serową. Drugie dania po chwili czekania szybko zniknęły z talerzy w całości a i pizza bardzo smakowała wnuczkowi. Polecam pstrąga w warzywach na ostro, którego dwie porcje zjedliśmy, każdy swoją, z wnuczką. Widać że zadowolenie gości jest dla właścicieli najważniejsze.
Nie wiem kiedy znowu będziemy w Bielsku-Białej, ale pierwsze kroki do Trattori Da Tadeusz. Desery też zachwyciły wnuczków.

Dziękujemy, Jerzy G

Trattoria Da Tadeusz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Da Tadeusz? Podziel się wrażeniami!