Zrecenzowano: 31 grudnia 2018

Generalnie fajne miejsce, dobra lokalizacja, plusem jest całodobowe lobby. Czysto i schludnie. Dostępny duży i wygodny parking dla gości.
Minusem była na pewno za niska temperatura w pokojach, goście hotelowi dogrzewali się termoforami. Niestety mimo próśb nie udało się tego naprawić. W pokojach nie ma suszarki, co jak na tą cenę i standard jest dość dziwne.
Jeśli chodzi o wystrój to miało być industrialnie, ale chyba nie do końca tak wyszło - np. meble nie pasują do reszty budynku.
Śniadania dobre, aczkolwiek z nóg nie zwalają.

Cena zbyt wysoka do oferowanego standardu.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, aleksandrap631
Zrecenzowano: 14 października 2018

Bardzo dobry obiekt noclegowy urządzony z klasą. Na wejściu wita nas po lewej stronie piękny zabytkowy samochód. Duże i wygodne lobby. Co do pokoi bardzo duże, łóżka wygodne, bardzo czysto. Łazienka również bardzo duża. Szybkie wi-fi obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo polecam ten obiekt ze względu na lokalizację niedaleko od dworca.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, arek-bia
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Profesjonalizm i dbałość o klienta. Nowoczesna sala, pyszne jedzenie i miła obsługa. Pokoje nowoczesne, czyste i komfortowe. Przyjecie weselne, zorganizowane miesiąc przed terminem, dzięki zaangażowaniu Pani manager, wspominamy z radością. Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Dream724144
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018

Moja ocena obiektu jest bardzo pozytywna. Ciekawa aranżacja wnętrza, miła obsługa w recepcji, lokalizacja dobra w centrum miasta, blisko do przystanku , starego miasta. W pokoju wszystko w jak najlepszym porządku , pokoje ,ładne , duże , bardzo czysto, ładna łazienka. W pokoju woda do picia. Brak żelazka i suszarki. Łóżka wygodne. Śniadania bardzo dobre, wszystko świeże i smaczne. Duży wybór.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, martika30
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa , czysto , śniadania Ok , parking bezpłatny obok hotelu , bardzo blisko do miasta ,jak najbardziej polecam na krótki jak k dłuższy pobyt , śniadania Ok , przemiła dojrzała pani która zachwala szczerze przepyszne ciasta

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa