“Widok na kuchnię z ostatnich stolików sali jest niewątpliwa atrakcją wieczoru.”

Grępielnia Restauracja
Nr 89 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 5 listopada 2017

Dobre jedzenie, dodatkowo artystycznie podane cieszą oczy dorosłych o dzieci.
Bardzo duże porcje nasyca każdego głodomora.
Niewątpliwą atrakcją jest niespodzianka od obsługi sali i kuchni, czyli pyszny drobny deserek w formie ciasta.
Zdecydowanie do poprawy jest wystrój sali. I nie chodzi i o kolorystykę czy wyposażenie. Raczej o ustawienie i dodatki, czyli więcej parawanów, żeby 4 stoliki obok siebie niechcący nie brały udziału w rozmowie.
Więcej kwiatów i obrazów, czegoś co dodaje intymności i tłumi dźwięki.
Widok na kuchnię z ostatnich stolików sali jest niewątpliwa atrakcją wieczoru.
Minusem jest trudne do zlokalizowania wejście główne. Ale kto chce to znajdzie - ja polecam szukać.

Dziękujemy, PatrycjaPia

Zrecenzowano 8 marca 2017

Jedzenie było bardzo dobre, ale menu było wcześniej ustalane, więc nie mogę się odnieść do dań z karty w normalny dzień.
Obsługa lekko zdezorientowana, ale bardzo kulturalna.
Ogólnie polecam.

Dziękujemy, KamilaF6
Zrecenzowano 18 stycznia 2017

Piękne wnetrza, kiepskie jedzenie, kiepska obsługa. Kelnerki robią wrażenie przypadkowych osób, karta niby jakaś jest ale większości pozycji nie było (byliśmy dwa razy...żeby nie rzucać słów na wiatr), wybrane z trudem pozycje niestety kiepskie. Ocena tak wysoka jak na powyższe ze względu na piękne wnętrze, bo reszta to noc ciekawego. Ceny baaardzo wysokie, omijać jeśli nie musicie albo macie ochotę coś zjeść. Dodatkowo restauracja przy hotelu nie dysponuje obsługą choć w podstawowym stopniu władającą językiem "obcym" angielskim to ewidentny ewenement, prawda? Trochę wstyd przed zagranicznymi gośćmi...

Dziękujemy, GabrielaK1375
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Wystrój trochę surowy, ale właściwy na wyjątkowe wyjścia czy okazje ... jedzenie przepyszne, rozpływające się, mięsa, sałatki, a beza na deser... coś niesamowitego...polecam gdy chce się poczuć wyjątkowo

Dziękujemy, Jolanta G
Zrecenzowano 1 czerwca 2016

smaczny urozmaicony posiłek, bardzo dobre czerwone wino. Polecam wszystkim smakoszom i znawcom ładnych wnętrz i aranżacji

Dziękujemy, Leszek K

Grępielnia Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Grępielnia Restauracja? Podziel się wrażeniami!