“Najlepsze sushi w mieście”
Sushi Do — recenzja

Sushi Do
Nr 33 wśród 147 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Japońska
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim co lubia sushi. Wspaniała zupa z krewetkami na mleku kokosowym. Dobre wino. Bardzo dobre desery. Szkoda ze tak krotko otwarta jest ta restauracja.

Dziękujemy, Barbara G

Zrecenzowano 6 września 2017

Wystrój 4/5 (jak na lokal w CH to bardzo dobrze)
Obsługa kelnerska 5/5 szybko, sprawnie, nie nachalnie, zauważają klienta bardzo szybko
Czas oczekiwania 3/5 nie za szybko, nie za wolno, standardowo
Wygląd jedzenia 3/5 nie zachwycało ale też nie odstręczało
Smak zupy Miso Tofu no Wakame 4/5 smakowała tak jak miała smakować ale niestety brak w menu ilości podaje w ml bo porcja bardzo malutka.
Smak Tori Teriyaki don 2/5 nie było to najgorsze don buri jakie jedliśmy ale na pewno poniżej przeciętnej, ryż bardzo słaby, można powiedzieć ze wyciągniety z ryżowarki (co raczej wątpie bo konsystencja była ok)
Dla osób którzy nie potrafią posługiwać się pałeczkami, pytanie o sztućce może być krepujące co nie powinno się zdarzyć.

Ogólnie ocena 3.5 ale za obiad powyżej 100zł oczekiwaliśmy czegoś lepszego.
Ocena więc leci w dół.

Dziękujemy, arean890
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Spośród kilku japońskich restauracji w Bielsku-Białej, Sushi-Do nie bez przyczyny, zajmuje pierwsze miejsce.
Wszystko za sprawą dobrze skomponowanego menu, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojego portfela.
Dobór najlepszej jakości składników sprawia, że każda rolka stanowi istną ucztę dla zmysłów.
Sushi Masterzy dbają nie tylko o doskonały smak sushi, ale i z pasją tworzą na talerzach nieprzeciętne arcydzieła, które wzmagają apetyt.
Obsługa nienaganna, profesjonalna, a zarazem miła dla klienta.
Miejsce odpowiednie na szybki lunch z przyjaciółmi, obiad z najbliższymi, a nawet spotkanie biznesowe. Polecam !

Dziękujemy, Karolina Z
Zrecenzowano 27 lipca 2017

W mojej opinii najlepsze jedzenie tego typu jakiego kosztowałam. Miła atmosfera, pyszne jedzenie i nienaganna obsługa. Wychodząc mam poczucie, że zjadłam dobrze, smacznie i stosunkowo niedrogo.

Dziękujemy, agata193
Zrecenzowano 21 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja Sushi Do umiejscowiona jest w centrum handlowym i moim zdaniem to jej minus. Na szczęście jedyny minus. Ceny? średnie. Jakość obsługi dobra. Czas oczekiwania na podanie zamówionych posiłków to ok 20-30 min. Karta menu dobrze skomponowana. Polecam

Dziękujemy, Ekspert66

Sushi Do — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Sushi Do? Podziel się wrażeniami!