“pysznie”

Ristorante Al Caminetto
Nr 3 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Ristorante Al Caminetto to prawdziwie włoska restauracja prowadzona przez rodowitych Włochów. Większość naszych dań przygotowujemy z oryginalnych produktów sprowadzanych wprost z Italii. U nas zjedzą Państwo świeże ryby, owoce morza, makarony, mięsa, pizzę oraz desery. To małe Włochy w Bielsku-Białej. U nas spotykają sie Włosi na stałe mieszkający w Polsce jak rownież pracownicy włoskich firm przyjeżdżający na kontrakty. Od 2008 roku zdobyliśmy całkiem duże grono stałych klientów. Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe: spotkania rodzinne, urodziny, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, szkolenia, przyjęcia weselne, komunie itp. W prawdziwie włoskiej atmosferze. Menu zawsze ustalamy indywidualnie i dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Zrecenzowano 4 września 2019

Ja w Al caminetto czuje się jak w Italii więc na dzień dobry mają u mnie dużego plusa za stworzony tam klimat. Co do kuchni to uważam, że jedzenie jest naprawdę bardzo dobre. Zdarzały się wpadki ale może 2 razy. Bardzo pysznie, włosko, klimatycznie - zawsze wracam tam z chęcią.,

1  Dziękujemy, industry1980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RICCARDOQ_13, Właściciel, Ristorante Al CaminettoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Bardzo dziękujemy za opinię po wielu wizytach. Jest to dla nas bardzo budujące, że nasza ciężka praca zostaje doceniona. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Idealne miejsce dla kogoś kto chce ze smakiem zjeść dania kuchni włoskiej. Zamówione przez nas dania: Agnolotti di magro (z szynką parmeńską i pomidorkami...no i ten sos borowikowy - wyśmienity) oraz Tagiatelle z cielęciną i borowikami - miodzio :). Przemiła obsługa i ten klimat... oraz unoszący się zapach wypiekanej w piecu Pizzy. Kubki smakowe zaczynają działać od momentu przekroczenia progu restauracji. W niedzielę, w porze obiadowej lepiej rezerwować stolik - może być problem ze znalezieniem miejsca, ale nie dziwię się. PYCHOTA.
Mimo, że odległość spora (ok. 60km) z pewnością wrócę - warto! Pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia....mniam, mniam, mniam...:)

1  Dziękujemy, Marom8

Dziękujemy. bardzo nam miło , że nasza ciężka praca znów została doceniona. Mamy nadzieję , iż niebawem znów będziemy mogli Państwa gościć :)

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, typowo włoskie. Ceny jak na bielsko nie wygórowane.
Pizza rewelacyjna z pieca opalanego drewnem.

3  Dziękujemy, k_rate_bb

Bardzo dziękujemy. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, niesamowity włoski klimat. Obsługa bardzo dobra, pomocna w każdym zakresie jednak nie narzucająca się. Bardzo dobre produkty nie z pobliskiego marketu tylko prawdziwe włoskie składniki. Naprawdę bardzo polecam

3  Dziękujemy, Kamil B

Bardzo dziękujemy za recenzję. Jest nam niezmiernie miło gościć osoby , które znają się na dobrych produktach. Zapraszamy serdecznie do ponownych odwiedzin :)

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe dania wykonane z rewelacyjnych jakościowo surowców, piękny wystrój, miła, fachowa obsługa.

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Magdalena T

Ristorante Al Caminetto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Al Caminetto? Podziel się wrażeniami!