“Włoska kuchnia palce lizać !!!!!”

Ristorante Al Caminetto
Nr 6 wśród 144 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Ristorante Al Caminetto to prawdziwie włoska restauracja prowadzona przez rodowitych Włochów. Większość naszych dań przygotowujemy z oryginalnych produktów sprowadzanych wprost z Italii. U nas zjedzą Państwo świeże ryby, owoce morza, makarony, mięsa, pizzę oraz desery. To małe Włochy w Bielsku-Białej. U nas spotykają sie Włosi na stałe mieszkający w Polsce jak rownież pracownicy włoskich firm przyjeżdżający na kontrakty. Od 2008 roku zdobyliśmy całkiem duże grono stałych klientów. Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe: spotkania rodzinne, urodziny, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, szkolenia, przyjęcia weselne, komunie itp. W prawdziwie włoskiej atmosferze. Menu zawsze ustalamy indywidualnie i dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Zrecenzowano 2 września 2017

Z okazji moich urodzin zaprosiłam 3 przyjaciółki do rest ."Al Caminetto".Obsługa była bardzo miła i serdeczna.Długo szukałyśmy w menu czegoś prawdziwie włoskiego ,ale kelner cierpliwie czekał aż dokonamy wyboru.Wszystkie czekałyśmy 30 min,,aby zjeść razem.Mój wybór to risotto z krewetkamii i małżami - doskonałe, a koleżanka była bardzo kontenta z risotto z borowikami . Agnolotti z ricottą też było pyszne.Polecam ,bo i okolica restauracji jest bardzo klimatyczna .

Dziękujemy, jadwianna
Napisz recenzję

Zrecenzowano 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Restauracja ma przyjemny wystrój, na tym kończą się jej zalety. Jedzenie jest nieproporcjonalnie drogie w stosunku do jakości, do tego pływające w oliwie, podane jak w przydrożnym barze. Obsługa zupełnie nie jest zainteresowana klientami. Wszystko sprawia wrażenie ekskluzywności, a na miejscu efekt jest mizerny. Gdyby ceny były niższe dokładnie o połowę, można by się zastanawiać. Tagiatelle za 40zł podane jak w bylejakiej knajpie na zadupiu. Nie polecam.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Na tle różnych pizzerii i pseudowłoskich kuchni prawdziwa restauracja. Składniki włoskie, kucharz i obsługa też. Szeroki wybór dań kuchni śródziemnomorskiej. Od niedawna regularnie chodzę tam na business lunche. Świetne miejsce na randkę lub wyjście rodzinne :)

Dziękujemy, Jarek S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal w centrum Bielska Białej, może być problem z miejscem do parkowania. Już od wejścia robi dobre wrażenie. Mieszkańcy nazywają tę restaurację "U Włocha". Próbowaliśmy kilku dań od sezonowanej wołowiny, przegrzebki, makaron czy risotto i desery wszystko rewelacja! Bardzo smaczne, świeże i ładnie podane. Miejsce spokojne i kameralne - siedzieliśmy w sali na górze. Ceny adekwatne do ilosci i jakości posiłku. Świetna obsługa kelnerska, bardzo dyskretna ale czujna. Bardzo czysto a w takiej toalecie jeszcze nie byłam. W restauracji można też zamówić pizzę - również super.

Dziękujemy, Kinga M
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017

Al Caminetto w Bielsku Białej/w pobliżu Starego Rynku/ w pełni zasługuje na polecenie jej amatorom dobrego jedzenia.Wybór potraw stosunkowo duży,bardzo smaczne jedzenie.Obsługa wielce profesjonalna.Cztery gwiazdki dałem jedynie dlatego,że przyjemność w smakowaniu potraw dość droga.

Dziękujemy, Andrzej-Marek P

Ristorante Al Caminetto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ristorante Al Caminetto? Podziel się wrażeniami!