“Hygge”

Delicato Bistro & Caffé
Nr 50 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Kuchnie: Szwedzka
Opis: Wyjatkowe miejsce na mapie Bielska - Białej, od wielu lat znane z wyjątkowych wypieków i niepowtarzalnej atmosfery. Delicato Bistro & Caffé zaprasza na nietuzinkowe produkty cukiernicze oraz smaczne i zdrowe lunche. Nasze dania i wypieki przygotowujemy w oparciu o produkty bio, starannie wyselekcjonowane i dostarczane każdego dnia. Oferujemy śniadania i lunche, produkty cukiernicze, dania wegańskie oraz wegetariańskie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i dbałość o każdy szczegół. W 2017 roku postawiliśmy sobie za cel zmianę charakteru i wizerunku firmy. Z tradycyjnej, szwedzkiej kawiarni i piekarni, przy jednoczesnym zachowaniu najważniejszych, znanych w Bielsku - Białej wyrobów zamieniliśmy się w lokal odpowiadający na potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wprowadziliśmy stałe śniadania i sezonowe lunche, sezonowe menu, a również alkohol. Zmieniły się również godziny otwarcia i wystrój lokalu. Z tradycyjnej, szwedzkiej kawiarni przeszliśmy długą drogę by ostatecznie otworzyć ponownie lokal pod nazwą Delicato Bistro & Caffé !
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Urocze bistro w centrum Bielska z szwedzkim klimatem, pięknym wystrojem i cudownymi ciasteczkami w kształcie serca z waniliowym środkiem. Porcje jedzenia są ogromne, a smak jakościowo lepszy niż w restauracjach droższych. Drugie wnętrze urządzone w style starego domu w Szwecji. Coś pięknego. Dobrze, że znalazłam swoją szczęśliwą przystań w Bielsku-Białej i wrócę tu z resztą przyjaciół.

Dziękujemy, Lena M

Zrecenzowano 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce w całkiem innym klimacie. Szwedzkie korzenie właścicieli widać na każdym kroku. Indywidualne podejście do klienta i do jedzenia. Lane włoskie proseco, pyszne kawy i ciasta uzupełnia całkiem nowa karta pysznych śniadań i posiłków głównych.

1  Dziękujemy, GabrielaK1375
Zrecenzowano 18 czerwca 2017

Nie podzielam krytyki co do jakości jedzenia lody i ciasta które zamówiliśmy były świetne i smaczne. Wg mnie za małe i za drogie albo po prostu jak na cenę za małe. Pani mile argumentowała to tym ,że wszystko jest lokalne i czyste ekologicznie i produkcji własnoręcznej. Mogę zgodzić się z tymi argumentami. Było całkiem miło.

Dziękujemy, Dominik K
Zrecenzowano 15 maja 2017

W lokalu czułem się jak w sklepie IKEA, z tą różnicą że w Ikea można lepiej zjeść. Nie mam pretensji.Postanowiłem zaryzykować nowe miejsce i sam się nabrałem. Nie ma co odkrywać, nie ma nic szwedzkiego poza oczywiście meblami (TAAK POLEN)!

Dziękujemy, mikolajklatka
Zrecenzowano 1 września 2016

Wnętrze bardzo mi sie podoba, jednak brakuje mi"menu" -chociażby spisanego na tablicy na ścianie no i te ceny.... za wysokie.

Dziękujemy, IwonaD488

Delicato Bistro & Caffé — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Delicato Bistro & Caffé? Podziel się wrażeniami!