“Przytulnie i smacznie.”
Karczma Rogata — recenzja

Karczma Rogata
Nr 11 wśród 147 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ulokowana z dala od miejskiego zgiełku, karczma oferuje szeroki wybór tradycyjnych polskich dań o niekiedy jednak lekko wygórowanych cenach. Mimo, że lata świetności lokal ma już chyba za sobą, jakość potraw jest wciąż solidna. Oprócz klimatycznego wnętrza dostępny jest tu też ogródek. Sympatyczna i profesjonalna obsługa dba aby klient zawsze wychodził stąd zadowolony.

Dziękujemy, Maciek S

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Karczma to zaadaptowana stara chata z duszą. Od ostatniego mojego pobytu przybył klimatyczny ogródek pięknie zagospodarowany i to wszystko bez mała w centrum miasta. Jedzenie bardzo dobre ale ceny odpowiednie do klimatu.Obsługa sympatyczna i uśmiechnięta Polecam

Dziękujemy, Mirek K
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Fajnie zachowany klimat starej karczmy, choć latem polecam przyjemny ogródek. Obsługa bez zarzutu,na jedzenie nie czekaliśmy zbyt długo. Bardzo smacznie! Jedynie ceny dość wysokie.

Dziękujemy, Karolka13
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

miejsce ladne ale ceny powalające. 90zl za posilek dla jednej osoby bez napojów to przesada. bylismy bardzo zawiedzeni bo knajpka ladna i klimatyczna

1  Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017

W Rogatej bywam dość często z racji bliskości i fajnego klimatu miejsca, szczególnie ogródka. Jedzenie bardzo przyzwoite, choc ciężkie. Trochę zagalopowali się z niektórymi cenami i biorąc pod uwagę konkurencję - mogą to niedługo odczuć utratą gości.
Samo miejsce jest naprawdę świetne, klimatyczne i dobrze spędza się tam czas. Ale obsługa - i nie jest to wyłącznie moje wrażenie - albo sprawia wrażenie wiecznie obrażonej, albo obsługuje klientów z taką łaską, że kolejny raz po wczorajszej wizycie miałam wrażenie, że powinnam podziękować im za to, że dostąpiłam zaszczytu bycia tam. Wiem, że to ciężka praca, różni goście, do tego upał lub inne utrudnienia, ale uważam, że właściciel powinien zwrócić na to uwagę, bo obsługa psuje pozytywne wrażenie tego miejsca. I nie chodzi o to, żeby kelnerzy chodzili jakby połknęli kije, z rękoma założonymi do tyłu, ale żeby zwyczajnie potrafili nawiązać dobry kontakt z gośćmi. Pozdrawiam

1  Dziękujemy, AlaP81

Karczma Rogata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Rogata? Podziel się wrażeniami!